Bez kategorii

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Zabrałem Lowking.pl na platformę Patronite.pl – pozwólcie, że wyjaśnię, skąd taki krok, co się zmieni, jak można pomóc.

Lowking.pl zagościł na Patronite.pl, czyli portalu, który „łączy Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo.” To miejsce, w którym Czytelnicy, Fani mogą objąć mecenat nad – w przypadku Lowking.pl – portalem. W jaki sposób? Co miesiąc wspierając finansowo autorów w wybranej przez siebie kwocie.

Po co Patronite.pl?

Jak większość z Was pewnie wie, Lowking.pl jest prowadzony jednoosobowo przez moją skromną osobę, czyli Bartłomieja Stachurę. Nie wdając się w szczegóły, zajmuję się wszystkimi aspektami działalności portalu – newsy, artykuły, analizy, Facebook, Twitter, You Tube, WordPress, serwer i wszystko inne, z czym wiąże się funkcjonowanie portalu.

Specjalistą jednak w żadnej dziedzinie nie jestem – a to oznacza, że sprawom około-MMA, związanym głównie z technikaliami prowadzenia strony, poświęcam coraz więcej czasu. Wszystko to oczywiście kosztem tworzenie wszelkiego rodzaju analiz walk czy pisania artykułów, felietonów – innymi słowy, autorskich materiałów.

Z uwagi zatem na ograniczone moce przerobowa i 24-godzinny dzień powoli zbliżam się do sufitu, jeśli chodzi o Lowking.pl – wsparcie finansowe pomoże natomiast utrzymać aktualne tempo rozwoju.

Szczegółowo o powodach założenia Patronite.pl napisałem tutaj – i tam też zapraszam wszystkich zainteresowanych.

W jaki sposób udzielić wsparcia?

Jeśli uważasz, że moja praca na Lowking.pl zasługuje na Twoje wsparcie i masz akurat jakieś drobne, zapraszam Cię do darmowej rejestracji na Patronite.pl. Obsługa jest intuicyjna i łatwa, ale na początek zachęcam do zapoznania się z krótkim poradnikiem o tym, jak zostać patronem – jest dostępny tutaj.

Następnie należy wejść na mój profil na Patronite.pl – czyli tutaj – i wybrać interesującą Cię opcję wsparcia. Stworzyłem ich kilka – najniższa to kwota 5 PLN miesięcznie, najwyższa – 100 PLN miesięcznie. Można płacić co miesiąc lub z góry za kilka miesięcy. W dowolnej chwili ze wsparcia można też zrezygnować.

Czy wszystko to oznacza, że na Lowking.pl niektóre treści będą płatne?

Jeśli chodzi o zawartość portalu – nic się nie zmienia. Wszystkie treści na portalu są ogólnodostępne i nie przewiduję w najbliższym czasie żadnych zmian w tym aspekcie – bez względu na poziom wsparcia, jakie otrzymam za pośrednictwem Patronite.pl.

Ba, wraz z zagoszczeniem na Patronite.pl postanowiłem dokonać pewnej poprawki na portalu. Otóż, od teraz w pasku bocznym strony zawsze będą dostępne rozpiski pięciu najbliższych gal UFC. Jak wiecie, bywało z tym różnie – teraz już tak nie będzie. Ponadto w najbliższym czasie dodam też cykl statystyczny, który będzie systematycznie rozwijany.

Utworzyłem też Lowking MMA na Facebooku, do której zapraszam wszystkich Czytelników i Fanów MMA. Dołączyć można do niej tutaj – a zatem: zapraszam! Z czasem ją rozhulamy!

Jeden element będzie jednak ekskluzywny dla Patronów – i ten krok podjąłem właśnie z uwagi na wejście na Patronite.pl. Otóż, wybrani Patroni (od 30 PLN w górę) uzyskają też dostęp do tajnej grupy na Facebooku, w której zamierzam się aktywnie udzielać. Będzie ona poświęcona oczywiście przede wszystkim rozmowom o MMA – ale z nastawieniem na aspekty bukmacherskie.

A jeśli nie otrzymasz oczekiwanej kwoty?

W takim scenariuszu… Cóż, nie zmieni się wiele. Tj. Lowking.pl nigdzie się nie wybiera. Nadal będę robił co w mojej mocy, aby dostarczać Czytelnikom jak najwyższej jakości treści – możliwie najszybciej. W takim scenariuszu będziemy jednak mówić raczej o zrównoważonym rozwoju, a nie dynamicznym rozwoju.

Czy mogę cię wesprzeć inaczej niż finansowo?

Oczywiście. Wspierasz mnie samym odwiedzaniem portalu! W dzisiejszym świecie duże znaczenie ma też wszelkiego rodzaju lajkowanie, udostępnianie, komentowanie w mediach społecznościowych – na Facebooku, Twitterze czy You Tube. W ten sposób Lowking.pl dociera do coraz szerszej grupy odbiorców.

Na Lowking.pl jest też kilka reklam, widocznych po odblokowaniu AdBlocka – w ten sposób także wspierasz portal.

Podsumowanie

Nie ukrywam, że traktuję swoją obecność na Patronite.pl jako swego rodzaju eksperyment. Nie wiem, czego się spodziewać. Gdyby nie Wy, Czytelnicy, prawdopodobnie nigdy bym tam nie trafił, bo to Wy od dłuższego już czasu polecaliście mi rejestrację na Patronite.pl – co też niniejszym uczyniłem.

Z tego miejsca serdecznie dziękuję za każdą formę wsparcia. Mój profil na Patronite.pl znajduje się tutaj.

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, komentarze, sugestie – chętnie wysłucham.

Bartłomiej Stachura

*****

Khabib vs. McGregor #1 – dagestański król obaleń

Powiązane artykuły

Komentarze: 1 173

  1. Pingback: - Lowking.pl

Dodaj komentarz

Back to top button