„Mateusz Gamrot ma ważny kontrakt z KSW” – Maciej Kawulski odpowiada na słowa „Gamera”

Współwłaściciel KSW Maciej Kawulski odniósł się do dzisiejszych wypowiedzi Mateusza Gamrota, który ogłosił zakończenie kontraktu z organizacją.

Nadwiślańskie MMA lotem błyskawicy obiegły dziś słowa Mateusza Gamrota, który ogłosił, że zwakował pasy mistrzowskie kategorii lekkiej i piórkowej, a jego kontrakt z KSW dobiegł końca.

Gamer stwierdził, że powodem jego rozstania z polskim gigantem jest ciągła presja i chęć ustabilizowania życia rodzinnego. Podziękował właścicielom KSW za zrozumienie, nie wykluczając jednak, że z czasem, jeśli nabierze ponownie głodu do walki, wróci pod skrzydła Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Szczegóły – tutaj.

Zobacz także: Jon Jones z ogromnym uznaniem o Danielu Cormierze, faworyzuje go w rewanżu ze Stipe Miocicem

Jakie natomiast jest w tej sprawie stanowisko organizacji?
Mateusz Gamrot ma ważny kontrakt z federacją KSW i on nie wygasa.

– powiedział Kawulski w rozmowie z PolsatSport.pl.

W chwili obecnej zdecydował się na odpoczynek. Jeśli jednak głód startów skłoni go kiedyś do powrotu, w co mocno wierzę, drzwi naszej federacji będą dla niego otwarte. Gamer, zawsze będziemy na Ciebie czekać.

Po zdobyciu drugiego pasa mistrzowskiego w grudniu ubiegłego roku – pokonał Klebera Koike Erbsta – Mateusz Gamrot nie ukrywał, że chciałby usiąść do stołu z KSW i porozmawiać o sprawach biznesowych. Jak przyznał w dzisiejszym oświadczeniu, rozmowy te nie zakończyły się powodzeniem.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

4 Comments

  1. TYTUS

    17 maja 2019 at 11:59

    Kontrakt z KSW mocniejszy niż cyrograf

  2. def

    17 maja 2019 at 13:50

    macie tych niby manangerów, a podpisujecie takie kontrakty

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply