„Jestem fanem Roberto Soldica” – Paul Daley zainteresowany walką z Chorwackim Robocopem

Paul Daley zabrał głos na temat potencjalnego starcia z Roberto Soldicem pod sztandarem KSW.

Przed kilkoma dniami sternik KSW Martin Lewandowski w rozmowie z MMAFighting.com zdradził, że trwają rozmowy z głównodowodzącym Bellatora Scottem Cokerem, aby wypożyczyć czołowego zawodnika amerykańskiej organizacji dla jednego z mistrzów polskiego giganta na okoliczność wrześniowej gali KSW 50 w Londynie.

Zobacz także: Jorge Masvidal rzuca wyzwanie Conorowi McGregorowi

Szybko pojawiły się spekulacje na temat potencjalnego wypożyczenia z Bellatora zaprawionego w bojach i słynącego z posiadania kowadeł zamiast pięści Paula Daleya, który miałby stanąć w szranki z mistrzem 77 kilogramów Roberto Soldicem.

Chorwacki Robocop po zdemolowaniu Krystiana Kaszubowskiego w ostatnim występie zapowiedział, że interesuje go teraz wyłącznie duże nazwisko, którego pokonanie pomoże mu rozwinąć skrzydła w aspektach medialnych. Wydaje się, że Semtex jak najbardziej spełniałby te kryteria. Chorwat podał zresztą dalej poniższy wpis, co może sugerować, że zestawienie z Daleyem leży w obszarze jego zainteresowań.

Głos w temacie zabrał też 36-letni Brytyjczyk, który opublikowawszy poniższy wpis, odpowiedział na komentarz Normana Parke, który zasugerował jego starcie z Roberto Soldicem.

Jeśli na szali znajdzie się pas KSW i pieniądze będą odpowiednie, jestem na ✅ Jestem fanem Roberto Soldica. Byłoby dla mnie zaszczytem zmierzenie się z młodym lwem 🦁

– napisał Daley.
Prowadzony przez egipskiego menadżera Aliego Abdelaziza Semtex był ostatnio widziany w akcji podczas czerwcowej gali Bellator 223, po efektownej walce pokonując jednogłośną decyzją sędziowską Ericka Silvę. W ten sposób przerwał czarną serię porażek na punkty z Michaelem Pagem i Jonem Fitchem.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply