UFC

Alexey Olenik z podwójnym złamaniem po nokaucie z rąk Waltera Harrisa

Alexey Oleinik doznał podwójnego złamania nogi w wyniku nokautu zafundowanego mu podczas gali UFC on ESPN 4 przez Waltera Harrisa.

Zaprawiony w bojach weteran Alexey Oleinik nie będzie miło wspomina sobotniej gali UFC on ESPN 4. Rosjanin został bowiem w San Antonio brutalnie znokautowany przez Waltera Harrisa w ledwie 12 sekund.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1152779467837902848

Zobacz także: Martin Lewandowski grozi Mateuszowi Gamrotowi odebraniem pasa

Na tym jednak nie koniec, bo okazuje się, że Boa Dusiciel, który zaraz po zakończeniu walki został przetransportowany do szpitala, doznał też poważnych kontuzji. Jak doniósł Ariel Helwani, powołując się na menadżera zawodnika, Abe Kawę, Rosjanin złamał prawą nogę, najprawdopodobniej upadając po nokaucie na deski.

To jednak nie wszystko, bo rosyjski portal TASS.ru donosi, że w prawej nodze Oleinika doszło nie do jednego złamania ale do dwóch.
Dla 42-latka jest to już druga z rzędu porażka przez nokaut w pierwszej rundzie. Przed walką rywalizujący na zawodowej scenie od 1996 roku weteran przebąkiwał o możliwym zakończeniu kariery, ale sądząc po jego ostatnim wpisie w mediach społecznościowych, nigdzie się jednak nie wybiera.

Możesz tworzyć wymówki albo iść przed siebie. Wybieram drugą opcję.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. Wielka szkoda Oleinika.. Kibicowałem mu w każdej walce po poddaniu CroCopa, może nie w tej z Danielem. Gdyby miał lepszy boks… Jego zasięg byłby wielkim atutem ale wykorzystuje go tylko do duszeń. Druga sprawa, że uczył kiedyś Harrisa. Przypomnijcie sobie walkę Amerykanina z Werdumem i spójrzcie na jego podejście z tamtej do kolejnych walk. Wielka różnica w pewności siebie.

Dodaj komentarz

Back to top button