Doniesienia: starcie Jana Błachowicza z Luke’iem Rockholdem rozważane jako walka wieczoru UFC on ESPN 4


Wedle nieoficjalnych doniesień, pojedynek Jana Błachowicza z Luke’iem Rockholdem może zostać przeniesiony z gali UFC 239 na galę UFC on ESPN 4.

Wygląda na to, że trwa dalsze rozparcelowywanie rozpiski gali UFC 239 w Las Vegas. Po tym, jak kilka tygodni temu usunięto z niej walkę Francisa Ngannou z Juniorem dos Santosem, czyniąc z niej danie główne zaplanowanej na tydzień wcześniej gali UFC on ESPN 3, teraz podobnymi śladami podążyć mogą… Jan Błachowicz i Luke Rockhold.

Zobacz także: Khabib komentuje zwycięstwo Fergusona z Cerrone i zabiera głos na temat rewanżu z McGregorem

Jak bowiem donosi dziennikarz Kevin Iole, matchmakerzy w poszukiwaniu walki wieczoru gali UFC on ESPN 4, która odbędzie się 20 lipca w San Antonio, próbują przenieść na to wydarzenie starcie Cieszyńskiego Księcia z byłym mistrzem wagi średniej UFC i Strikeforce.

Jak informuje dziennikarz, pomysł zestawienia na tę okoliczność mistrzowskiej potyczki Valentiny Shevchenko z Liz Carmouche, jest już nieaktualny.
Póki co zawodnicy nie zabrali głosu w temacie.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

5 Comments

  1. Octagon

    13 czerwca 2019 at 10:11

    Jakoś wizja 5 rund przechyla moja decyzję w stronę rockholda, jednak wciąż #warJanek!!

  2. Ronaldinho

    13 czerwca 2019 at 16:41

    BT Sport już zapowiedziało pierwszy raz w historii PPV na ufc239, a tu Franek vs JDS przeniesione, teraz chcą Janka z Rockholdem przenieść, jeszcze nie daj Boże jakaś kontuzja wpadnie w międzyczasie np Askrenowi czy Jorge i mamy rozpiskę na miarę 238 przed ogłoszeniem El Cucuy vs Cowboy. Chociaż po cichu liczę, ze jeszcze zaskoczą czymś mocnym.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply