Antoni Chmielewski zakończy karierę walką w Londynie na KSW 50


Po ponad półtorarocznej przerwie do ostatniej walki w karierze wyjdzie Antoni Chmielewski, który wystąpi w Londynie podczas gali KSW 50.

Zaprawiony w bojach weteran nadwiślańskiego MMA Antoni Chmielewski (32-17) wystąpi 14 września podczas jubileuszowej gali KSW 50 w Londynie, gdzie stoczy ostatni pojedynek w swojej zawodowej karierze.

Występ Chmielewskiego zapowiedzieli organizatorzy podczas warszawskich targów Go Active Show.

Zobacz także: Roberto Soldic zdecydowanie o potencjalnej przeprowadzce do wagi średniej

37-latek walczy zawodowo od 2003 roku, a w KSW debiutował rok później podczas gali oznaczonej numerem 2. Wygrał turnieje, które odbyły się jednego wieczoru podczas 2. i 3. gali polskiego giganta.. Pod banderą KSW stoczył łącznie dwadzieścia walk, z trzynastu wychodząc obronną ręką.
Ostatni pojedynek wygrał w marcu 2016 roku, pokonując Svetoslava Savova. Trzech ostatnich potyczek nie zaliczy jednak do udanych – zmuszony był bowiem uznać w nich wyższość Michała Materli, Łukasza Bieńkowskiego i Damiana Janikowskiego, który pokonał go w grudniu 2017 roku.

Wcześniej na galę KSW 50 w Londynie zapowiedziano występy mistrzów wagi ciężkiej Phila De Friesa i półciężkiej Tomasza Narkuna oraz Damiana Janikowskiego.

Rozpiska KSW 50

120,2 kg: Phil De Fries (17-6) vs. TBA
93 kg: Tomasz Narkun (16-3) vs. TBA
83,9 kg: Damian Janikowski (3-2) vs. TBA
83,9 kg: Antoni Chmielewski (32-17) vs. TBA

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply