„Nie zostałem odstawiony na boczny tor” – Conor McGregor o wyzwaniu Nate’a Diaza pod adresem Jorge Masvidala

Conor McGregor opowiedział o wywiadzie Nate’a Diaza, który po pokonaniu Anthony’ego Pettisa wyzwał do walki Jorge Masvidala.

Przeżywający w ostatnich dniach trudne medialnie chwile – spadła na niego lawina szkodliwej dla biznesu krytyki za uderzenie starszego mężczyzny w barze, a jego największy, zdaniem wielu, rywal Nate Diaz kompletnie przemilczał temat potencjalnej trylogii po triumfalnym powrocie w Anaheim – Conor McGregor wyszedł z cienia, udzielając obszernego wywiadu ESPN.

Zobacz także: Conor McGregor reaguje na zwycięstwo Nate’a Diaza

Pokajawszy się za barowe ekscesy z kwietnia, niewidziany w akcji od października ubiegłego roku Irlandczyk wyraził też pełną gotowość na stoczenie kolejnego pojedynku.

Chcę wrócić do gry.

– powiedział.

To biznes, w którym szybko jesteś zapominany. Nate był poza grą, a teraz wrócił i jest na szczycie. To szalony biznes.

Ale nie miejcie wątpliwości – umiejętności są na miejscu. Wiem, co mogę wnieść do oktagonu i zrobię to. Jestem bardzo, bardzo podekscytowany, aby dać fanom trochę radości. Robię to dla fanów, dla ludzi, którzy mnie wspierają, ludzi, którzy mają odwagę mierzyć w szczyty szczytów. Nie mogę się więc doczekać triumfalnego powrotu.

Kilka dni po wspomnianym udanym powrocie stocktończyka, który w co-main evencie gali UFC 241 w Anaheim w dobrym stylu rozbił Anthony’ego Pettisa, Notorious zabrał głos w mediach społecznościowych. Zapewnił, że absolutnie nie poczuł się w żaden sposób urażony pominięciem ze strony Nate’a Diaza, który skierował wzrok w kierunku potyczki z Jorge Masvidalem.

Nate i ja? Dajmi spokój. Spędziliśmy w oktagonie razem prawie 50 minut.

– powiedział McGregor, zapytany o Diaza.

To były intensywne walki. Bardzo, bardzo intensywne walki. Ale Nate to sprytny osobnik. Otworzył swój arsenał (w walce z Pettisem). Uruchomił dla niego swój arsenał.

Nate to sprytny, sprytny osobnik. Jorge jest na fali dwóch zwycięstw. W tej grze szybko jesteś zapominany. Nie miał tak naprawdę dobrej serii w wadze lekkiej, a teraz wygrał dwie walki. Był na hali. Nate to sprytny osobnik. Nie czułem, abym został odstawiony na boczny tor. W rzeczywistości to ja odstawiłem Nate’a. Zobaczymy, co się wydarzy. Jeśli nie chce trylogii, żaden problem. Nie winię go.
Irlandczyk nie ukrywa, że najbardziej interesuje go rewanżowe zestawienie z Khabibem Nurmagomedovem, ale poza Dagestańczykiem i Natem Diazem wyraził też pełną gotowość na siedmiu innych rywali.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

3 Comments

  1. LowkingSsieJajcaRocksom

    23 sierpnia 2019 at 13:18

    😂

  2. Sickness

    24 sierpnia 2019 at 06:57

    Jeżeli dojdzie do trylogii to pierwszy raz w konfrontacji Diaz vs McGregor kibicował będę temu pierwszemu

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply