Doświadczony Rosjanin rywalem Daniela Omielańczuka na ACA 96

Rywalem Daniela Omielańczuka podczas czerwcowej gali ACA 96 w Łodzi będzie doświadczony Evgeny Erokhin.

Daniel Omielańczuk (21-9) poznał nazwisko rywala, z którym zmierzy się podczas zaplanowanej na 6 czerwca w Łodzi gali ACA 96. Polski ciężki stanie naprzeciwko Evgenya Erokhina (19-6), co oficjalnie ogłosili organizatorzy.
Daniel Omielańczuk stoczył jak dotychczas trzy walki pod sztandarem czeczeńskiej organizacji. W debiucie szybko udusił Bobby’ego Brentsa, by jednak potem w eliminatorze do walki o złoto ulec na punkty Amirowi Aliakbariemu. Podczas lutowej gali ACA 92 powrócił na zwycięskiego tory, w dobrym stylu pokonując jednogłośną decyzją sędziowską Zelimkhana Umieva.

Eveny Erokhin znajduje się na fali dwóch zwycięstw. W lutym ubiegłego roku pokonał Hanifa Mirzamagomedova, odnosząc pierwszą wiktorię w ACA i tym samym podnosząc się po porażce w debiucie z Salimgereyem Rasulovem. Ostatni pojedynek stoczył natomiast podczas grudniowej gali MFP 226 z Virgilem Zwickerem, którego pokonał przez poddanie. Wcześniej w karierze 32-letni Rosjanin pokonywał też między innymi Erica Prindle’a, Emanuela Newtona, Bretta Rogersa czy Jeffa Monsona

Rozpiska ACA 96

Walka wieczoru

84 kg: Piotr Strus (13-5) vs. Svetlozar Savov (18-6)

Pozostałe

120 kg: Evgeny Goncharov (13-2) vs. Tony Johnson Jr. (13-4-1) – o pas mistrzowski
120 kg: Daniel Omielańczuk (21-9) vs. Evgeny Erokhin (19-6)
93 kg: Karol Celiński (16-7-1) vs. Luke Barnatt (14-7)
70 kg: Łukasz Rajewski (8-5) vs. Łukasz Kopera (8-3)
77 kg: Paweł Pawlak (14-4) vs. Evgeniy Bondar (8-1)
70 kg: Marcin Held (25-7) vs. TBA

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply