UFC

Groteskowa reakcja Daniela Cormiera na nokaut Josha Emmetta na Michaelu Johnsonie – VIDEO

Ciężki nokaut, jaki Josh Emmett zafundował Michaelowi Johnsonowi, spotkał się z niecodzienną reakcją komentatora Daniela Cormiera – z prozaicznej przyczyny.

W starciu Josha Emmetta z Michaelem Johnsonem podczas gali UFC on ESPN 2 w Filadelfii nie brakowało ostrych wymian – głównie inicjowanych przez tego pierwszego.

Zobacz także: McGregor, Masvidal, Ngannou i inni reagują na nokaut Justina Gaethje

Ostatecznie powracający do akcji po ponad rocznej przerwie i gargantuicznych problemach zdrowotnych będących następstwem starcia z Jeremym Stephensem reprezentant Team Alpha Male ciężko znokautował rywala w trzeciej rundzie przegranej – zdawałoby się – walki. Jak się jednak okazuje, nie wszyscy zauważyli bombę prawicą, którą uśpił Menace’a, a wśród pechowców znalazł się… Daniel Cormier.

W chwili nokautu komentujący galę u boku Dominicka Cruza i Jona Anika DC akurat bowiem patrzył na swoje notatki. Mocno zaskoczony, zdołał jednak wydukać z siebie: „Dopadł go!”, nie wiedząc tak naprawdę, co się wydarzyło.

Zupełnie inaczej było natomiast w walce wieczoru, gdy Justin Gaethje posłał do snu Edsona Barbozę.
Co ciekawe, pomimo tego, iż zdaniem wielu nokaut Josha Emmetta był najlepszym podczas gali UFC on ESPN 2 w Filadelfii, to zwycięzca nie otrzymał bonusu za Występ Wieczoru.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button