UFC

Wyniki UFC Boston: Dominick Reyes ekspresowo ubił Chrisa Weidmana – VIDEO

Dominick Reyes odniósł szóste z rzędu zwycięstwo, demolując w Bostonie Chrisa Weidmana.

W walce wieczoru gali UFC on ESPN 6 w Bostonie Dominick Reyes (12-0) obronił nieskazitelny rekord, nokautując w pierwszej rundzie debiutującego w wadze półciężkiej byłego mistrza 185 funtów Chrisa Weidmana (14-5).

Reyes rozpoczął walkę od serii kopnięć – na nogi i na korpus. Weidman błyskawicznie uruchomił tryb zapaśniczy. Przewrócił rywala, ale ten szybko wrócił na nogi. Chris nadal jednak mocował się z nim pod siatką, szukając przeniesienia walki na dół. Dewastator dobrze pracuje jednak w defensywie.

W końcu Reyes wydostaje się, łapiąc dystans. Weidman agresywny. Trafia okrężnym kopnięciem na korpus. Szuka skrócenia dystansu. Naciera z krosem… Reyes na wstecznym… Ale zatrzymuje się i ścina rywala z nóg soczystym krosem! Weidman dochodzi do siebie na plecach, próbuje kopać stojącego nad nim i próbującego zrzucać uderzenia Reyesa! Ale ten przechodzi do boku, wyklucza nogę rywala, torując sobie drogę drogę do srogich młotów, kilkoma ponownie na chwilę odcinając Weidmanowi kontakt z rzeczywistością! Głowa byłego mistrza odbija się od desek! Koniec!

https://twitter.com/SteveKMMA/status/1185402226115674117?s=20
https://twitter.com/streetfitebanch/status/1185418850092879872?s=20

Dewastator odnosi w ten sposób szóste z rzędu zwycięstwo, w tym czwarte przed czasem. Po walce Dominick Reyes rzucił wyzwanie mistrzowi kategorii półciężkiej Jonowi Jonesowi – i nie ulega wątpliwości, że w tej chwili jest na czele rajdu po jego oktagonowe usługi.

Dla Chrisa Weidmana jest to druga z rzędu porażka i piąta w ostatnich sześciu występach – wszystkich doznał przed czasem, w tym czterech przez brutalne nokauty.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 5

Dodaj komentarz

Back to top button