Wyniki UFC Boston: Dominick Reyes ekspresowo ubił Chrisa Weidmana – VIDEO

Dominick Reyes odniósł szóste z rzędu zwycięstwo, demolując w Bostonie Chrisa Weidmana.

W walce wieczoru gali UFC on ESPN 6 w Bostonie Dominick Reyes (12-0) obronił nieskazitelny rekord, nokautując w pierwszej rundzie debiutującego w wadze półciężkiej byłego mistrza 185 funtów Chrisa Weidmana (14-5).

Reyes rozpoczął walkę od serii kopnięć – na nogi i na korpus. Weidman błyskawicznie uruchomił tryb zapaśniczy. Przewrócił rywala, ale ten szybko wrócił na nogi. Chris nadal jednak mocował się z nim pod siatką, szukając przeniesienia walki na dół. Dewastator dobrze pracuje jednak w defensywie.

W końcu Reyes wydostaje się, łapiąc dystans. Weidman agresywny. Trafia okrężnym kopnięciem na korpus. Szuka skrócenia dystansu. Naciera z krosem… Reyes na wstecznym… Ale zatrzymuje się i ścina rywala z nóg soczystym krosem! Weidman dochodzi do siebie na plecach, próbuje kopać stojącego nad nim i próbującego zrzucać uderzenia Reyesa! Ale ten przechodzi do boku, wyklucza nogę rywala, torując sobie drogę drogę do srogich młotów, kilkoma ponownie na chwilę odcinając Weidmanowi kontakt z rzeczywistością! Głowa byłego mistrza odbija się od desek! Koniec!

Dewastator odnosi w ten sposób szóste z rzędu zwycięstwo, w tym czwarte przed czasem. Po walce Dominick Reyes rzucił wyzwanie mistrzowi kategorii półciężkiej Jonowi Jonesowi – i nie ulega wątpliwości, że w tej chwili jest na czele rajdu po jego oktagonowe usługi.




Dla Chrisa Weidmana jest to druga z rzędu porażka i piąta w ostatnich sześciu występach – wszystkich doznał przed czasem, w tym czterech przez brutalne nokauty.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

5 Comments

  1. TYTUS Prawdziwy

    19 października 2019 at 09:21

    Chyba miałem 100% ową rację , że Weidman nadzieje się na bombę z kontry i skończy się następnym KO

  2. aliendeg

    19 października 2019 at 13:27

    kurde, knockdown po prostym na wstecznym? Bartek takie rzeczy chyba nie powalaja ludzi z normalna nieobita glowa, co?

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply