UFC

Matt Brown vs. Ben Saunders na UFC 245

Niewidziany w akcji od prawie dwóch lat Matt Brown wraca do gry – podczas grudniowej gali UFC 245 zmierzy się z Benem Saundersem.

Matt Brown (21-16) powróci do oktagonu podczas zaplanowanej na 14 grudnia gali UFC 245 w Las Vegas, gdzie skrzyżuje rękawice z Benem Saundersem (22-12-2). O zestawieniu doniósł portal ReviewJournal.com.

Zobacz także: Conor McGregor reaguje na zwycięstwo Nate’a Diaza

Wojujący zawodowo od 2005 roku, a w UFC od 2008 roku Nieśmiertelny był ostatnio widziany w akcji w listopadzie 2017 roku, podczas gali UFC Fight Night 120 szybko ubijając Diego Sancheza. W ten sposób 38-letni obecnie zawodnik przerwał czarną serię trzech porażek – z Demianem Maią, Jake’iem Ellenbergerem i Donaldem Cerrone.

Młodszy od niego o dwa lata Ben Saunders nie radzi sobie od dłuższego czasu najlepiej – przegrał aż pięć z ostatnich sześciu pojedynków, jedyne zwycięstwo odnosząc przed rokiem z Jake’iem Ellenbergerem. Na tarczy skończył ostatnie trzy walki, w których zmuszony był uznać wyższość Sergio Moraesa, Lymana Gooda i Takashi Sato podczas kwietniowej gali UFC on ESPN+ 8.
Forma leciwego już Matta Browna po tak długiej przerwie i licznych problemach zdrowotnych – pozrywane więzadła w kolanie – to jedna wielka niewiadoma, ale Ben Saunders – pomimo iż młodszy – prezentuje się ostatnimi czasy fatalnie. W klinczu i parterze Killa B może być groźny, ale wydaje się, że na nogach to Immortal ma znacznie więcej do zaoferowania – także pod względem odporności.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Matt Brown – 1.45
Ben Saunders – 2.65

Wstępny typ:

Matt Brown

Rozpiska UFC 245

135 lbs: Amanda Nunes (18-4) vs. Germaine de Randamie (9-3) – o pas mistrzowski
185 lbs: Matt Brown (21-16) vs. Ben Saunders (22-12-2)
125 lbs: Jessica Eye (14-7) vs. Viviane Araujo (8-1)

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button