Conor McGregor kpi z Jose Aldo po porażce Brazylijczyka – i kasuje wpis

Pogromca Jose Aldo sprzed lat, Conor McGregor, nie powstrzymał się przed ironicznym komentarzem pod adresem Brazylijczyka po jego porażce z Alexem Volkanovskim.

Jeszcze przed galą UFC 237 w Rio de Janeiro Conor McGregor posłał medialnego kuksańca – szybko skasowanego – pod adresem Jose Aldo, sugerując, że jest on na dopingu – i w podobnym tonie zareagował na porażkę Brazylijczyka jednogłośną decyzją sędziowską z Alexem Volkanovskim.

„I z dymem poszedł konsensus, że to najlepszy piórkowy w historii UFC, Joe, ty głupolu” – ja głosem Jona Anika, paradując przed lustrem

– napisał na Twitterze Irlandczyk, swoim już zwyczajem chwilę potem kasując wpis.
O przyszłości Notoriousa póki co nie wiadomo wiele. Jeśli w najbliższych miesiącach planuje powrócić do oktagonu, to jedynym rywalem ze ścisłej czołówki kategorii lekkiej bez zaplanowanej walki jest Justin Gaethje.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Pragmatyk

    12 maja 2019 at 11:47

    Po myślniku nigdy się nie stawia „i” tak nawiasem…

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply