Conor McGregor skasował wpis o „śmierdzących kanaliach” pod adresem Khabiba Nurmagomedova

Po krótkiej medialnej przerwie Conor McGregor powrócił w twitterowe tany, za cel obierając sobie – a jak – Khabiba Nurmagomedova.

Dość niespodziewanie Conor McGregor w ostatnich dniach nie przejawiał większej aktywności medialnej – pomimo tego, że po gali UFC on ESPN+ 9 w Ottawie znów znalazł się w centrum zainteresowania z uwagi na kolejne oktagonowe zaproszenie, które wysłał mu opromieniony triumfem z Alem Iaquintą bohater wieczoru Donald Cerrone.

Dziś jednak Irlandczyk w końcu dopadł do mediów społecznościowych i… Skupił się na Khabibie Nurmagomedovie.

Zacytował mianowicie poniższy wpis, w którym MMA Dagestan Team – profil poświęcony przede wszystkim dagestańskiemu mistrzowi – wymienił zawodników, którzy najprawdopodobniej wystąpią podczas wrześniowej gali UFC 242 w Abu Zabi.

Na cytacie jednak Irlandczyk nie poprzestał, bo uzupełnił go o wymowny komentarz własny.

Drużyna Meldonium. Trzech z tej listy zostało już przyłapanych na środkach wspomagających. Islam, Zubaira i Mairbek. Wszyscy oni to niedomyte śmierdzące kanalie.

Zobacz także: podwójny obrót z sierpem – czyli kandydat do KO roku na gali Bellator w Birmingham

Błyskawicznie jednak pojawiła się lawina komentarzy ze strony fanów, którzy wykpili Irlandczyka za jego obsesję na punkcie Dagestańczyka – oraz śledzenie profilu na Twitterze jemu właśnie poświęconego.

W rezultacie – z tej właśnie czy jakiejkolwiek innej przyczyny – Notorious skasował swój wpis.
W organizmie Islama Makhacheva podczas kontroli poza rywalizacją w 2016 roku wykryto Meldonium, ale Amerykańska Agencja Antydopingowa (USADA) nie ukarała Dagestańczyka. Śledztwo wykazało bowiem, że śladowe ilości Meldonium były podane Makhachevowi przed 1 stycznia 2016, gdy substancja ta została zabroniona.

Zubaira Tukhugov został ukarany 2-letnim zawieszeniem za Ostarynę, natomiast Mairbek Taisumov półrocznym zawieszeniem za Stanozolol z zanieczyszczonego suplementu.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply