Raymond Daniels z mocną kandydaturą na KO roku podczas gali Bellator Birmingham – VIDEO

Powracający do MMA po 11-letniej przerwie Raymond Daniels popisał się rewelacyjnym nokautem podczas gali Bellator Birmingham.

Uznawany za jednego z najlepszych kickbokserów na świecie Raymond Daniels (1-1) odniósł pierwsze w karierze zwycięstwo w formule MMA, podczas gali Bellator w Birmingham spektakularnie nokautując debiutującego w formule MMA Wilkera Barrosa (0-1).

Amerykanin walczył w swoim stylu – przypominając odrobinę swoich kolegów po fachu od kickboxingu w osobach Stephena Thompsona czy Michaela Page’a – starając się za wszelką cenę utrzymać dystans, doskakując do Brytyjczyka z szybkimi szarżami, ewentualnie próbując różnorodnych obrotówek – także na nogi.

W końcówce pierwszej rundy Daniels posłał rywala na deski obrotowym kopnięciem na korpus, ale pozwolił mu wstać. Wtedy zamarkował atak z podwójnym obrotem, by ostatecznie znokautować rywala soczystym prawym sierpem. Żadna dobitka nie była potrzebna.
Dla 39-letniego Amerykanina była to pierwsza walka w formule MMA od 2008 roku, gdy pod banderą Strikeforce przegrał przez poddanie w drugiej rundzie z Jeremiahem Metcalfem.

Cała walka poniżej:

*****

UFC Ottawa: Iaquinta vs. Cerrone – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Spontan

    5 maja 2019 at 09:37

    Yoshimitsu….

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply