„Nic mnie nie zatrzyma” – Conor McGregor kontuzjowany?

Podczas gdy Ali Abdelaziz nie ustaje w medialnym podskubywaniu Conora McGregora, Irlandczyk opublikował zdjęcie sugerujące kontuzję dłoni.

Specjalizujący się w oślizgłości medialnej – wspartej jednak niebywałą zakulisową mocą sprawczą – egipski menadżer Ali Abdelaziz haruje jak zły, aby sprowokować Conora McGregora do walki ze swoim klientem Justinem Gaethje, który zresztą również gruszek w popiele nie zasypia.

Zobacz także: Roberto Soldic zdecydowanie o potencjalnej przeprowadzce do wagi średniej

Prawdziwy mistrz walczy z pretendentem numer jeden & klaun walczy z Kowbojem & mięczak walczy z kimś, kto odbierze mu duszę.

Tymczasem Irlandczyk w kwestii potencjalnej walki z Amerykaninem zachowuje w mediach społecznościowych taktyczną ciszę. Poza przestrzenią medialną natomiast najwyraźniej się nie oszczędza, na co wskazywać może… jego najnowszy wpis w mediach społecznościowych, na którym prezentuje zagipsowaną lewicę – a w zasadzie kciuk.

Intensywny treningi i sesje sparingowe. Zawsze będę harował do granic możliwości.
Zdejmujemy i jadę dalej!
Odpowiedni Don!
Nic mnie nie zatrzyma.

Nie ulega wątpliwości, że w kontuzję Irlandczyka nie wierzy Egipcjanin, który zwykł powtarzać, że pozując do publikowanych przez siebie zdjęć z treningów, Notorious wcześniej prosi o polanie się wodą dla lepszego efektu.
Jeśli jednak McGregor naprawdę nabawił się kontuzji, póki co nie wiadomo nic o jej charakterze.

Irlandczyk od dawna nie ukrywa, że jego celem jest rewanżowe starcie z mistrzem kategorii lekkiej Khabibem Nurmagomedovem, który w październiku zeszłego roku poddał go w czwartej rundzie walki.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Szczebiot

    25 maja 2019 at 09:13

    Paluszka wybił albo to zwykły siniak.l

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply