„Jeden z was jest następny” – Tony Ferguson z przesłaniem do Khabiba Nurmagomedova i Dustina Poiriera

W przeddzień gali UFC 242 Tony Ferguson zwrócił się z krótkim przesłaniem do bohaterów walki wieczoru.

Były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej Tony Ferguson zwróci się z krótkim przesłaniem do bohaterów walki wieczoru gali UFC 242, która odbędzie się w Abu Zabi, Khabiba Nurmagoedova i Dustina Poiriera.

Zobacz także: Tony Ferguson przekonuje, że Conor McGregor przestał się liczyć

Najlepszej walki dla Dustina Poiriera i Khabiba Nurmagomedova, którzy rywalizują w ten weekend na UFC 242. Pozdrowienia, koledzy, cieszcie się bitwą i zostawcie trochę dla mnie. Jak zawsze, czekam na podwójny nokaut, nie rozczarujcie. Jeden z was jest następny 💪🕶 Nadchodzi czas, aby poczuć doświadczenie walki z prawdziwym mistrzem 🇺🇸🏆🇲🇽

Tony Ferguson znajduje się na fali dwunastu zwycięstw, od dawna domagając się pojedynku o pas mistrzowski. Jego dążenia popierają obaj mistrzowie, Khabib Nurmagomedov i Dustin Poirier, nie mając wątpliwości, że El Cucuy powinien być następny w kolejce.

Ferguson rozważał nawet wylot do Abu Zabi w roli rezerwowego, bo otrzymał taką propozycję ze strony UFC, ale ostatecznie uznał, że gra nie jest warta świeczki, a poza tym nie zamierza pełnić roli zmiennika.

El Cucuy zapowiada co prawda, że interesuje go wyłącznie pojedynek o złoto – chciałby stoczyć go w grudniu – ale jednocześnie w programie Ariel Helwani’s MMA Show zapytany o to, czy przystałby na jakąkolwiek niemistrzowską walkę, na przykład z Conorem McGregorem, odpowiedział: „Pokażcie mi pieniądze”.
Do obszernej technicznej analizy i typowania walki Nurmagomedov vs. Poirier zapraszamy tutaj.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply