UFC

„Jeden cios od pana i śpię” – Colby Covington rozmawiał z prezydentem Donaldem Trumpem po UFC on ESPN 5

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump i jego najbliższa rodzina wspierali Colby’ego Covingtona w walce z Robbiem Lawlerem.

Sięgnąwszy w zeszłym roku po tymczasowy pas mistrzowski wagi półśredniej, Colby Covington spotkał się w Donaldem Trumpem, przechodząc do historii jako pierwszy zawodnik UFC, który odwiedził urzędującego prezydenta w Białym Domu.

https://www.instagram.com/p/Bl–rtAhKjh/

W sobotę Choas wszedł do oktagonu po raz pierwszy od czasu tamtejszej wizyty – i nie umknęło to uwadze Donalda Trumpa, który za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, obserwowanego przez ponad 60 milinów ludzi, życzył zawodnikowi powodzenia.

Walcz dzisiaj dzielnie, Colby. Jesteś prawdziwym Mistrzem! #MAGA

Zobacz także: Daniel Cormier wskazuje zapaśnika, który pomiata na sparingach Khabibem Nurmagomedovem

Zadowolenia wpisem prezydenta nie ukrywał głównodowodzący UFC Dana White, który nigdy nie ukrywał sympatii, jaką go darzy.

Wiesz, że nadchodzi wielka walka, gdy prezydent Stanów Zjednoczonych o niej pisze. (…)

W Prudential Center Colby’ego Covingtona w walce z Robbiem Lawlerem z pierwszego rzędu dopingowali dwaj najstarsi synowie prezydenta Donalda Trumpa, Donald Trump Jr. oraz Eric.

Po dominującym zwycięstwie – porozbijał Ruthlessa na pełnym dystansie – Chaos nie zapomniał o prezydenckiej rodzinie, serdecznie dziękując za obecność i wsparcie. Podziękował też prezydentowi, który zadzwonił do niego po walce.

Czuję się niesamowicie, ale nigdy nie chciałbym bić się z panem, panie prezydencie.

– powiedział Covington do Trumpa, otrzymawszy telefon z rąk syna prezydenta.

Widziałem w Białym Domu, że ma pan cegłówki zamiast pięści. Dostaję od pana jeden strzał i śpię. Z Panem więc nie zadzieram.
W wywiadach po gali Covington powiedział, że Trump serdecznie pogratulował mu zwycięstwa, ponownie zapraszając go do Białego Domu.

Dziękuję za telefon i ciągłe wsparcie, Panie Prezydencie! Dziękuję pierwszej rodzinie Donalda Trumpa Jr., Erica Trumpa i Kimberly Guilfoyle za dopingowanie mnie z pierwszego rzędu! Jeśli ludzie sądzili, że to było wielkie zwycięstwo, poczekajcie do 2020 roku! Niech Bóg błogosławi Amerykę! 🇺🇸

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button