„Wiem, co tam wszyscy biorą w WCA” – Norman Parke oskarża Mariana Ziółkowskiego i klub WCA o doping

O gali KSW 50 póki co cicho jak makiem zasiał – misji zmiany takiego stanu rzeczy podjął się więc niezawodny w tym obszarze Norman Parke.

Znany z języka uznawanego powszechnie za niewyparzony Norman Parke podkręca medialną grę przed zbliżającą się wielkimi krokami konfrontacją z Marianem Ziółkowskim, do której dojdzie podczas zaplanowanej na 14 września w Londynie gali KSW 50.

Zobacz także: Conor McGregor reaguje na zwycięstwo Nate’a Diaza

Tym razem Irlandczyk z Północy zarzucił polskiemu zawodnikowi stosowanie dopingu, rzucając też podejrzenia na cały klub WCA Fight Team, w którym Golden Boy trenuje.

Zostały niecałe dwa tygodnie. To będzie twarda walka. Cóż, kolejny gość na specjalnych suplementach – standard tutaj. Wszyscy tutaj lubię soki 🤣 Zostaną obnażeni. Wiem, co tam wszyscy biorą w tym WCA 😎 🐍

Czy ta próba zwiększenia presji na Ziółkowskim – bo tak należy postrzegać dopingowe oskarżenia pod adresem całego klubu WCA – wpłynie na warszawiaka, nie wiadomo.

Odpowiedzi szlifującemu formę w poznańskim Ankosie MMA Storminowi udzielił menadżer Golden Boya, Artur Ostaszewski.
Niezła próba, Normanie. Niestety dla ciebie Marian jest jednym z najczystszych gości w tej grze. Tym razem pudło 🤷‍♂️

Do wypowiedzi Ostaszewskiego szybko odniósł się Parke.

Wiedziałem, że połkniesz przynętę, Arturze, wiedziałem. Wiem, jakie specjalne suplementy wszyscy tam lubią 😘 Może KSW wprowadzi nowe testy na kolejny specjalny suplement ;)

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

3 Comments

 1. Oślizgły menadżer

  27 sierpnia 2019 at 14:54

  Dziwię się, że w Ankosie go znoszą. Ja rozumiem że mogli chcieć dać pstryczka w nos Borysowi i Gamerowi ale obrażanie całego WCA to już przegięcie…

  • Brazylijski rębajło

   27 sierpnia 2019 at 15:30

   Normana słów chyba nikt już nie bierze na poważnie. Przed każdą walką plecie różne głupoty na prawo i lewo. Ja to się dziwię, że ktokolwiek tu trzyma z nim sztamę wiedząc, że nie oddał pieniędzy do FEN.

 2. Zulugula

  28 sierpnia 2019 at 19:22

  A skąd przekonanie ze nie bierze? Praktycznie każdy zawodnik ściemnia na swoją korzyść. Ziółkowski wyglada na większego więc kto wie jak jest? Badany nie był więc?

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply