GFC

Świetnie dysponowany Szymon Bajor zwycięża przez nokaut w Rosji – VIDEO

Szymon Bajor zwyciężył w Rosji z Ramisem Teregulovem w daniu głównym gali Gorilla Fighting Championship 15.

Szymon Bajor (19-8) rozbił w pył Ramisa Teregulova (14-6-1) w pierwszej rundzie walki wieczoru gali GFC 15 w rosyjskim Sputniku.

Zobacz także: Jan Błachowicz dzielił szatnię z Jonem Jonesem podczas gali UFC 239

Polak agresywnie od początku. Skraca dystans z kombinacjami ciosów prostych, dobrze pracuje lewym. Kros dochodzi głowy Teregulova. Rosjanin na delikatnym wstecznym, trafia niskim kopnięciem. Bajor nadal aktywniejszy. Lewicą próbuje przygotowywać sobie rywala pod mocnego prawego. Teregulov trafia prawym w kontrze. Śliczna kombinacja lewego i prawego w wykonaniu Polaka! Rosjanin lekko zachwiany, ale szybko dochodzi do siebie. Kolejne ataki polskiego zawodnika, który wykorzystuje kopnięcie ze strony Teregulova, aby położyć go na plecach. Półgarda. Uderzenia z góry! Sędzia przygląda się blisko! Kolejne bomby! Łokcie! Dosiad! Kanonada! Uderzenie za uderzeniem! Koniec!
https://twitter.com/Jolassanda/status/1155511859950366721?s=20

31-letni Polak odnosi w ten sposób drugie zwycięstwo z rzędu. Poprzednio również w pierwszej rundzie znokautował Grzegorza Cieplińskiego podczas gali Fight Exclusive Night 24.

Cała gala poniżej:

To już czwarte zwycięstwo polskiego zawodnika na zagranicznych gala w ostatnich dniach. W czwartek Maciej Gierszewski brutalnie znokautował Ciana Cowleya podczas londyńskiej gali Brave CF, a w sobotę Mateusz Rębecki zdominował i ubił Kaika Brito podczas gali Battlefield CF 2 w chińskim Makau, a Krzysztof Jotko wypunktował Marca-Andre Barriaulta na UFC 240 w kanadyjskim Edmonton.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button