„Co tu się, ku*wa, właśnie wydarzyło?” – Dana White skonsternowany pytaniem od dziennikarza (VIDEO)


Najzabawniejszym prawdopodobnie fragmentem piątkowej konferencji prasowej UFC okazało się pytanie, jakie do Dany White’a skierował niejaki Schmo.

Pomimo usilnych starań Bena Askrena piątkowa konferencja prasowa UFC w Atlancie zapowiadająca najbliższe gale amerykańskiego giganta nie porwała.

O to, aby było ciekawie, zadbali więc dziennikarze. A konkretnie jeden dziennikarz – niejaki The Schmo. Tenże fikuśnie ubrany osobnik na zakończenie konferencji prasowej w końcu dostał mikrofon w swoje ręce – i postanowił powalczyć o utworzenie kategorii do 165 funtów.

Hej, Dana. Tutaj Schmo, miło cię widzieć. Dobrze wyglądasz.

– zaczął Schmo.

Wygląda na to, że wielu zawodników wagi lekkiej przechodzi do wagi półśredniej, a wielu półśrednich schodzi do 155 funtów. Czego jeszcze trzeba, aby utworzyć kategorię do 165 funtów? Być może Grand Prix, które rozpoczęłoby się wraz z końcem lata lub początkiem jesieni? Zgłosiłoby się wielu czołowych gości, którzy tu są – i wielu ludzi chciałoby to obejrzeć. A mówiąc „ludzi”, mam na myśli Schmo. Jak sądzisz?

Zobacz także: trener Andersona Silvy brutalnie zaatakował na ulicy byłego podopiecznego za zmianę klubu
Głównodowodzący UFC wpadł w konsternację, ale w końcu zabrał głos.

Co to, kurwa, było? Co tu się, kurwa, właśnie wydarzyło?

– powiedział.

Cóż, nie dojdzie do tego, Schmo. Wybacz.

Do rozmowy spróbował wówczas włączyć się wspomniany Ben Askren, rysując przed Daną Whitem wizję epickiej amerykańsko-rosyjskiej wojny o pas 165 funtów ze swoją skromną osobą i Khabibem Nurmagomedovem w rolach głównych, ale sternik amerykańskiego giganta podszedł do tematu z rezerwą.

Aktualizacja: Dana White udzielił wywiadu Schmo w trakcie gali UFC 236:

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *