Trener Andersona Silvy brutalnie zaatakował byłego podopiecznego za zmianę klubu – VIDEO

Wieloletni trener Andersona Silvy pobił byłego adepta swojej akademii sztuk walki w Kurytybie za… zmianę klubu i rzekomą zniewagę.

Diogenes Assahida – były wieloletni trener Muay Thai między innymi Andersona Silvy, u którego stał w narożniku zarówno w czasach bojów Brazylijczyka w Cage Rage, jak i w UFC – wsławił się właśnie w Brazylii nie lada „wyczynem”.
Assahida pochwalił się mianowicie na Instagramie (nagranie właśnie usunął), jak to „przywołał do porządku” jednego z byłych już adeptów klubu, jaki prowadzi w Kurytybie. W zakrwawionej jeszcze koszulce opowiedział, jakiej to obrzydłej zniewagi dopuścił się jeden z jego byłych podopiecznych, za co zmuszony był wymierzyć mu sprawiedliwość i dać życiową lekcję honoru i szacunku.

Co zatem uczynił tenże młody adept sztuk walki? Otóż, nie dość, że porzucił klub Assahidy na rzecz konkurencyjnego, to miał też krytycznie wypowiedzieć się o swoim byłym trenerze – Assahidzie, rzecz jasna – oraz spacerować przed jego klubem w koszulce tegoż konkurencyjnego, którego szeregi zasilił.

Zobacz także: Artem Lobov wyjaśnia, dlaczego walka na gołe pięści jest bezpieczniejsza od boksu i MMA

Reakcja porzuconego i znieważonego – jak zapewnia – trenera mogła być tylko jedna. Zaczaił się mianowicie na młodzieńca i gdy ten przechodził obok ulicą z jakąś niewiastą, poprosił go na stronę – tylko po to, by znienacka potraktować go z partyzanta, rozpoczynając natarcie. Młodzian w zasadzie nie wyprowadził żadnej ofensywy, jedynie się broniąc – ale zainkasował sporo ciosów i łokci.

Czy historia ta zakończy się na wspomnianym triumfalnym oświadczeniu Diogenesa Assahidy – który, nawiasem mówiąc, nie tylko szlifował technikę Andersona Silvy, ale też przygotowywał go do walk mentalnie – póki co nie wiadomo.

*****

TJ Dillashaw zawieszony na dwa lata przez Amerykańską Agencję Antydopingową

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

14 Comments

 1. Rozdający karty

  10 kwietnia 2019 at 14:44

  Piękna gilotyna 😂😂😂😂

 2. TYTUS

  10 kwietnia 2019 at 15:35

  Podstawowy błąd zawodników SW STOSUJĄ w walce na ulicy zasady z MMA.

 3. Konewa

  11 kwietnia 2019 at 00:03

  Patologia

 4. Kogut

  11 kwietnia 2019 at 10:36

  Tylko pytanie dlaczego zaatakowal mlodego z partyzanta? Pewnie i tak by sobie z nim poradzil, ale mlody chociaz mialby szanse sie „poskładać”, tymczasem rozmowa+nagly poczatkowy mocny kopniak na korpus bez jakiegokolwiek ostrzezenia juz przesądzily sprawe.

  Mlody niepotrzebnie prowokowal, ale ten trener w mooch oczach to szmaciarz ;-)

  Jak sie czuje taki mocny, to powinien powiedziec mlodemu „chodz na solo”, postawy i jazda

 5. banyy1988

  11 kwietnia 2019 at 12:52

  Przecież widać, że trener osrany. Zaatakował z partyzanta, czyli bał się przygotowanego rywala. Po drugie młody tylko się bronił i obalił starego jak chciał, gdzie stary metody z mma, duszenie, owinął się na nim jak wąż i później na ziemi nogami go oplatał bezsensu. Dramat.

 6. Mlody

  11 kwietnia 2019 at 13:40

  Dokładnie tytus na ulicy większość technik mma niema prawa bytu ty mi gilotyne ja ci pałac w oko bomba na torbe i skakanie po glowie hehe dobrze podkresliles

 7. Ado

  11 kwietnia 2019 at 14:02

  Palec w oko podczas gilotyny, no kurwa chciałbym to zobaczyć. Nie zdążył byś ręki zanim byś tego palca wyciągnął byś miał połamana rękę Kimura w trzech miejscach

 8. Bartłomiej Stachura

  11 kwietnia 2019 at 19:15

  Pytanie z innej beczki: panowie, czy ktoś z Was wie może, na jakim dużym profilu na Facebooku pojawił się link do tego artykułu? Pytam, bo widzę duży ruch z FB, a nie wiem, kto to opublikował :)

 9. Grani

  11 kwietnia 2019 at 20:48

  Na cohones w newsach mma userow się pojawił, ale nie wiem czy mają aż takie zasięgi.

  • Bartłomiej Stachura

   11 kwietnia 2019 at 22:51

   Thx, ale to nie to. Na Google Analytics widziałem Cohones, ale to promil. Na Facebooku jakiś wielki profil – na oko ponad pół miliona lajków – wrzucił linki do Lowkinga, ale nie da się sprawdzić kto konkretnie.

 10. Omszałek

  12 kwietnia 2019 at 11:54

  Jeśli już miałby być takim „prawilniakiem” to nie z partyzanta. Żałosne.
  Nawet osoby które wyjaśniają takie sprawy na ulicy choć to i tak dno, mogą to robić z jakimś fasonem lub bez
  A ten zaatakował swego byłego ucznia, co już go stawia w lepszej pozycji (szacunek do sensei, oraz wiedza o słabych stronach i nawykach itd) to jeszcze z zaskoczenia
  Ciekaw jestem czy ma przez to większe problemy niż tylko potępiające komentarze na internecie

 11. Remar

  14 kwietnia 2019 at 06:49

  Wziął młodego z nienacka i przy dziewczynie jak szmata bez zasad.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply