Oficjalnie: Anthony Pettis vs. Nate Diaz na UFC 241


Pojedynek pomiędzy Anthonym Pettisem i Natem Diazem został oficjalnie ogłoszony na sierpniową galę UFC 241.

Kilka dni temu gruchnęły nieoficjalne doniesienia o zestawieniu srogo zapowiadającego się pojedynku w wadze półśredniej pomiędzy zdecydowanie niesympatyzującymi ze sobą Anthonym Pettisem i Natem Diazem.

Teraz natomiast starcie to – zaplanowane jak co-main event gali UFC 241, która odbędzie się 17 sierpnia w Anaheim – zostało oficjalnie zapowiedziane przez organizatorów.

Showtime zdążył udzielić już obszernego wywiadu w Ariel Helwani’s MMA Show, nie ukrywając, że nie darzy Nate’a Diaza sympatią. Stocktończyk póki co nie zabrał jeszcze publicznie głosu na temat zestawienia z Pettisem.
Showtime przed dwoma miesiącami w debiutanckim boju w wadze półśredniej spektakularnie znokautował Stephena Thompsona. Nate Diaz nie był natomiast widziany w akcji od przegranego większościową decyzją rewanżowego starcia z Conore McGregorem w sierpniu 2016 roku.

Do zapowiedzi pojedynku, wstępnej analizy i typowania oraz prognoz na temat kursów bukmacherskich zapraszamy tutaj.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *