Doniesienia: Borys Mańkowski vs. Vaso Bakocevic na KSW 51

Wedle nieoficjalnych doniesień, Borys Mańkowski powalczy o powrót na zwycięskie tory po trzech z rzędu porażkach w starciu z Vaso Bakocevicem na gali KSW 51.

Były mistrz kategorii półśredniej Borys Mańkowski (19-8-1) powróci do akcji podczas zaplanowanej na 9 listopada w Zagrzebiu gali KSW 51. Jego rywalem będzie dobrze znany nad Wisłą Vaso Bakocevic (39-18-1).

Zobacz także: Trener wskazuje trzy kluczowe błędy, jakie Dustin Poirier popełnił w walce z Khabibem Nurmagomedovem

O zestawieniu nieoficjalnie poinformowano na Twitterze TST.

Portal MMARocks.pl ustalił natomiast, że pojedynek odbędzie się w umownym limicie wagowym 73 kilogramów.

Diabeł Tasmański nie zaliczy ostatnich lat do udanych – kontuzje przeplatał w nich z porażkami. W maju 2017 roku przegrał jednogłośną decyzją starcie z Mamedem Khalidovem w umownym limicie wagowym, a siedem miesięcy później w brutalnych okolicznościach utracił pas mistrzowski wagi półśredniej na rzecz Roberto Soldica. Do akcji powrócił w marcu tego roku, podczas gali KSW 47 przegrywając jednak jednogłośnie z Normanem Parke.

Vaso Bakocevic ma już na swoim koncie występy dla kilku polskich organizacji – KSW, FEN czy PLMMA. Obecnie znajduje się na fali sześciu zwycięstw, w tym nad Maciejem Jewtuszko czy Hermesem Francą. Ostatniej porażki doznał w lipcu zeszłego roku, podczas gali Bellator 203 w nieco ponad minutę padając pod uderzeniami Andreya Koreshkova.
Kilka dni temu portal Fightsite.hr doniósł o tym, że gala KSW 51 odbędzie się w Zagrzebiu.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

 1. Konewa

  13 września 2019 at 20:25

  Czyli Vaso jest „na fali sześciu zwycięstw” od lipca 2018? Skurwysyn ma tempo! PS. Nie uniosę brwi , nawet lekko, gdy po listopadzie , Vaso będzie na fali siedmiu zwycięstw 😉

 2. TYTUS Prawdziwy

  14 września 2019 at 11:38

  Widziałem ostatnio na Ytubach że Tygrysek poszedł już nawet w jakieś medytacje i ezoterykę. Nie wróży to nic dobrego ale może na jakiś wyrównany pojedynek z Psychopatą jeszcze wystarczy.
  Ogólnie szkoda już o nim wspominać.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply