Doniesienia: starcie Jana Błachowicza z Luke’iem Rockholdem pozostanie w rozpisce UFC 239

Najnowsze doniesienia wskazują na to, że starcie Jana Błachowicza z Luke’iem Rockholdem pozostanie w rozpisce gali UFC 239.

Dzisiaj wczesnym rankiem pojawiły się doniesienia, wedle których w poszukiwaniu walki wieczoru gali UFC on ESPN 4, która odbędzie się 20 lipca w San Antonio, matchmakerzy amerykańskiego giganta rozważali przeniesienie do Teksasu starcia Jana Błachowicza z Luke’iem Rockholdem, zaplanowanego na odbywającą się dwa tygodnie wcześniej w Las Vegas galę UFC 239.

Zobacz także: Khabib komentuje zwycięstwo Fergusona z Cerrone i zabiera głos na temat rewanżu z McGregorem

Przypomnijmy, że wcześniej z rozpiski gali UFC 239 usunięto kluczowe dla układu sił w wadze ciężkiej starcie Francisa Ngannou z Juniorem dos Santosem. Kameruńczyk i Brazylijczyk ostatecznie uświetnią galę UFC on ESPN 3, która odbędzie się 29 czerwca w Minneapolis.

Wedle najnowszych nieoficjalnych doniesień, pojedynek Cieszyńskiego Księcia z debiutującym w limicie 205 funtów byłym amerykańskim mistrzem wagi średniej Strikeforce i UFC pozostanie jednak w rozpisce UFC 239. Na to wskazują wpisy dziennikarzy Ariela Helwaniego i Damona Martina.
Póki co nadal zatem nie wiadomo, jaki pojedynek uświetni galę UFC on ESPN 4, która odbędzie się już za nieco ponad miesiąc.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply