Bellator

Benson Henderson vs. Myles Jury walką wieczoru Bellatora 227 w Dublinie

Benson Henderson powita Mylesa Jury’ego w szeregach Bellatora podczas wrześniowej gali w Dublinie.

Pojedynek w kategorii lekkiej pomiędzy świeżo zatrudnionym przez Bellatora Mylesem Jurym (18-4) i byłym mistrzem UFC Bensonem Hendersonem (27-8) uświetni galę Bellator 227, która odbędzie się 27 września w Dublinie.

Zobacz także: Martin Lewandowski grozi Mateuszowi Gamrotowi odebraniem pasa

Fury przegrał dwie ostatnie walki pod sztandarem UFC, będąc zmuszonym uznać wyższość Chada Mendesa, który go znokautował, i Andrego Filiego, który go wypunktował. Łącznie od 2012 roku stoczył pod sztandarem amerykańskiego giganta w wagach lekkiej i piórkowej dwanaście walk, z ośmiu wychodząc obronną ręką.

Bendo rozpoczął przygodę z Bellatorem w 2016 roku od trzech porażek w czterech pierwszych występach, w tym dwóch niejednogłośnymi decyzjami. Ostatnio złapał jednak wiatr w żagle, odnosząc trzy kolejne wiktorie – z Rogerem Huertą, Saadem Awadem oraz Adamem Piccolottim.
Gala Bellatora w Dublinie będzie podzielona na dwie części. Walką wieczoru tej pierwszej, retransmitowanej w DAZN, będzie właśnie starcie Bensona Hendersona z Mylesem Jurym, natomiast druga część, która będzie transmitowana na żywo w Stanach Zjednoczonych, zostanie uświetniona starciem Jamesa Gallaghera z Calem Ellenorem.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button