Jorge Masvidal zmierzył się z Anthonym Pettisem, Yoel Romero z Chrisem Barnettem – VIDEO

Jorge Masvidal i Anthony Pettis oraz Yoel Romero i Chris Barnett zmierzyli się w walkach grapplerskich podczas gali na Florydzie.

W Pensacoli na Florydzie w ramach gali DT Promotions doszło do dwóch interesujących z punktu widzenia MMA walk grapplerskich – w szranki stanęli bowiem czołowi zawodnicy UFC.

Jorge Masvidal poszedł w bój z Anthonym Pettisem, natomiast Yoel Romero sprawdził się z Chrisem Barnettem. Pojedynki toczone były w formule no-gi na dystansie 10 minut. Brak poddania oznaczał remis.

Zobacz także: Daniel Cormier w szoku po skandalu w walce Głowacki vs. Briedis

I właśnie takim wynikiem zakończyło się starcie Gamebreda z Showtimem, choć przewaga bezwzględnie należała do tego pierwszego. Masvidal kilka razy przewrócił Pettisa, próbował poddań, podczas gdy jedyną ofensywą, jaką wyprowadził Showtime, była próba gilotyny.

6 lipca obejrzycie prawdziwą przemoc. Jeśli lubicie przemoc, włączcie telewizory 6 lipca.

– powiedział po wszystkim Jorge Masvidal, a zapytany o rywala, dodał:

Jakiś nołnejm. Martwy skurwiel.

Tymże osobnikiem jest oczywiście Ben Askren, z którym Gamebred stanie w szranki 6 lipca w Las Vegas w piekielnie ważnym dla układu sił w wadze półśredniej starciu.

Jak natomiast wyglądała walka Yoela Romero z Chrisem Barnettem? Otóż, także i tu o żadnej złej krwi mowy nie było.

Ostatecznie walkę wygrał Żołnierz Boga, który zmusił Amerykanina do odklepania kimury w czwartej minucie pojedynku.
Kubańczyk powróci do oktagonu 17 sierpnia podczas gali UFC 241 w Anaheim, gdzie skrzyżuje rękawice w długo wyczekiwanym starciu z brazylijskim rębajłą Paulo Costą.

Wpływy z gali DT Promotions zostaną przeznaczone na cele charytatywne – przede wszystkim wspieranie młodzieży z trudnych środowisk.

*****

„Najbardziej porąbana akcja w historii” – Daniel Cormier reaguje na skandal w walce Głowacki vs. Briedis

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply