Absolute Championship AkhmatAbsolute Championship BerkutPolskie MMARosyjskie MMA

Łukasz Rajewski vs. Łukasz Kopera i Paweł Pawlak vs. Evgeniy Bondar na ACA 96

Pojedynki Łukasza Rajewskiego z Łukaszem Koperą i Pawła Pawlaka z Evgeniyem Bondarem trafiły do rozpiski czerwcowej gali ACA 96 w Łodzi.

Zaplanowana na 8 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej Łódź Sport Arena gala ACA 96 została uzupełniona o dwa nowe pojedynki, oficjalnie ogłoszone przez organizatorów.

Zobacz także: McGregor, Masvidal, Ngannou i inni reagują na nokaut Justina Gaethje

W kategorii lekkiej o powrót na zwycięskie tory po dwóch z rzędu porażkach powalczy Łukasz Rajewski (8-5). Mający za sobą pechowy debiut w ACA – wówczas jeszcze ACBRaju, którego starcie z Rasulem Yakhyaevem w 2016 roku zakończyło się wynikiem no-contest, powita w szeregach czeczeńskiej organizacji Łukasza Koperę (8-3). Łodzianin był ostatnio widziany pod flagą FEN, gdzie jego serię pięciu zwycięstw przerwał tamtejszy mistrz wagi lekkiej Mateusz Rębecki.
Swój debiutancki bój dla ACA stoczy też niedawny pretendent do złota wagi półśredniej Babilon MMA Paweł Pawlak (14-4), który nie dał ostatnio rady Danielowi Skibińskiemu. Plastinho skrzyżuje rękawice z powracającym po przegranym debiucie pod flagą czeczeńskiej organizacji – został ubity w trzeciej rundzie przez Beslana IsaevaEvgeniyem Bondarem (8-1).

Walką wieczoru łódzkiej gali ACA 96 będzie starcie Piotra Strusa (13-5) z Svetlozarem Savovem (18-6).

Zapowiedziano też występy Marcina Helda (25-7) oraz Daniela Omielańczuka (21-9), ale póki co nie są znane nazwiska ich rywali.

Rozpiska ACA 96

Walka wieczoru

84 kg: Piotr Strus (13-5) vs. Svetlozar Savov (18-6)

Pozostałe

70 kg: Łukasz Rajewski (8-5) vs. Łukasz Kopera (8-3)
77 kg: Paweł Pawlak (14-4) vs. Evgeniy Bondar (8-1)
70 kg: Marcin Held (25-7) vs. TBA
120 kg: Daniel Omielańczuk (21-9) vs. TBA

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button