Road FC

Bezkonkurencyjny! Mansour Barnaoui zdobywa milion dolarów, wygrywa Grand Prix ROAD FC – VIDEO

Znany nad Wisłą między innym z występów w KSW Mansour Barnaoui wygrał Grand Prix wagi lekkiej ROAD FC, zdobywając milion dolarów.

Mansour Barnaoui (19-4) zdobył milion dolarów, w walce wieczoru gali ROAD FC 53, która odbyła się na Czedżu – największej wyspie Korei Południowej – pokonując mistrza wagi lekkiej A Sol Kwona (21-11) i tym samym zwyciężając toczące się prawie trzy lata Grand Prix.

Już w pierwszych sekundach Barnaoui zachwiał rywalem, ale został ustawiony na siatce. Koreańczyk szuka obalenia, rozrywa klincz na chwilę, ostrzeliwuje rywala. Tarzan z czasem odwraca jednak Kwona, ma go na siatce. Atakuje barkiem. Kontrolując oponenta jedną ręką, drugą zasypuje go krótkimi uderzeniami, jedno po drugim! Rozerwanie klinczu, Francuz naciera, widząc naruszonego Koreańczyka! Proste! Kwon na deskach! Barnaoui za nim, szuka skończenia! Mistrz zdołał jednak przetrwać, ale pozostał na dole, inkasując kolejne uderzenia! Dosiad! Bomby! Kwon oddaje plecy! Barnaoui nadal obija mistrza, szukając duszenia! Próbuje wykluczać nogami rękę Kwona! Dwie minuty do końca pierwszej rundy. Mansour czai się za plecami rywala, szuka przełożenia ręki pod jego brodą… I czyni to! Ciągnie mocno… Coraz mocniej… Kwon klepie!

https://twitter.com/Jolassanda/status/1129716984583741446

Dla 26-letniego Francuza jest to już siódme zwycięstwo z rzędu – w tym siódme przed czasem i piąte przez duszenie zza pleców. Ostatnią porażkę zadał mu w maju 2015 roku Mateusz Gamrot w starciu o pas mistrzowski wagi lekkiej KSW.

*****

Typowanie KSW 49: Materla vs. Askham II

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button