Bellator

(VIDEO) Brutalny nokaut! Johnny Eblen uśpił Fabiana Edwardsa w walce wieczoru gali Bellator 299!

Bez zmian na mistrzowskim tronie wagi średniej Bellatora – podczas gali Bellator 299 w Dublinie Johnny Eblen znokautował Fabiana Edwardsa.
W walce wieczoru gali Bellator 299, która odbyła się w Dublinie, mistrz kategorii średniej Johnny Eblen (14-0) po raz drugi obronił pas, nokautując w trzeciej rundzie Fabiana Edwardsa (12-3).

Pierwsze dwie rundy zawodów były wyrównane, choć to Eblen był odrobinę aktywniejszy i skuteczniejszy – chętnie mieszając ustawienie, kąsał Jamajczyka ciosami i kopnięciami, tu i ówdzie rozpuszczając ręce w dłuższych kombinacjach. Swoje dobre momenty miał też jednak pretendent, który bardzo dobrze bronił się przed okolicznościowymi podejściami zapaśniczymi Amerykanina, fundując mu też srogie rozcięcie łokciem w klinczu.

W trzeciej rundzie początkiem końca zawodów był srogi prawy sierpowy, jakim Eblen posłał Edwardsa na deski. Rzucił się za naruszonym rywalem, dzieła zniszczenia dopełniając bombami z góry.

Agresywne zachowanie Johnny’ego Eblena po walce nie przypadło do gustu bratu znokautowanego, mistrzowi wagi półśredniej UFC Leonowi Edwardsowi. Oficjele i sztaby treningowe nie dopuściły jednak do rękoczynów. Skończyło się na werbalnych pozdrowieniach.
W co-main evencie wydarzenia agresywnie usposobiony Aaron Pico (12-4) sponiewierał zapaśniczo i znokautował w pierwszej rundzie Pedro Carvalho (13-8).

27-latek odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu i ósme w ostatnich dziewięciu występach.

Wcześniej Mads Burnell (18-5) wypunktował jednogłośnie kończącego karierę Daniela Weichela (42-15), a Levan Chokheli (13-2) spektakularnym frontalnym kopnięciem na głowę uśpił Sabaha Homasiego (17-12).

Drugiej z rzędu porażki doznał Mansour Barnaoui (20-6), który po toczonej głównie w parterze – w stójce ponownie raziła jego bezradność – uległ na punkty Jay Jayowi Wilsonowi (10-1).Gali w Dublinie udanie nie będą wspominać polscy zawodnicy, Piotr Niedzielski (17-7) oraz Przemysław Górny (5-4) – obaj przegrali przez poddania trójkątami rękami w drugich rundach. Ten pierwszy uległ niepokonanemu Khasanowi Magomedsharipovowi (9-0), a ten drugi także niepokonanemu Ciaranowi Clarke’owi (8-0).

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button