Road FC

Tarzan nie zdzierżył – czyli ostry staredown Mansoura Barnaouiego z A Sol Kwonem przed walką o milion dolarów (VIDEO)

Mansour Barnaoui i A Sol Kwon spotkali się oko w oko podczas konferencji prasowej przed sobotnią walką o złoto wagi lekkiej i milion dolarów.

Już w sobotę podczas gali ROAD FC 53, która odbędzie się na Czedżu – największej wyspie Korei Południowej – zwycięzca Grand Prix wagi lekkiej Mansour Barnaoui (18-4) stanie do walki o milion dolarów i pas mistrzowski wagi lekkiej z zasiadającym na jej tronie A Sol Kwonem (21-10).

Zobacz także: Jon Jones z ogromnym uznaniem o Danielu Cormierze, faworyzuje go w rewanżu ze Stipe Miocicem

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej obaj zawodnicy stanęli oko w oko – i nie zabrakło emocji. Koreańczyk ruszył bowiem ostro na Francuza, a ten, cofnąwszy się kilka kroków, powiedział „pas”, odpychając twarz rywala.

Znany nad Wisłą z potyczek pod sztandarem KSW z Mateuszem Gamrotem – doznał wówczas ostatniej porażki w karierze – i Łukaszem Chlewickim – wygrał przez techniczny nokaut – Tarzan znajduje się na fali sześciu zwycięstw przed czasem. Ostatnią pieczęć na drodze do walki o milion dolarów postawił trzy miesiące temu, spektakularnie nokautując sparingpartnera Khabiba Nurmagomedova, Shamila Zavurova.

https://twitter.com/Jolassanda/status/1099266724472459266
Dla A Sol Kwona sobotnie starcie będzie powrotem do akcji po ponad 2,5-letniej przerwie.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button