Tarzan nie zdzierżył – czyli ostry staredown Mansoura Barnaouiego z A Sol Kwonem przed walką o milion dolarów (VIDEO)

Mansour Barnaoui i A Sol Kwon spotkali się oko w oko podczas konferencji prasowej przed sobotnią walką o złoto wagi lekkiej i milion dolarów.

Już w sobotę podczas gali ROAD FC 53, która odbędzie się na Czedżu – największej wyspie Korei Południowej – zwycięzca Grand Prix wagi lekkiej Mansour Barnaoui (18-4) stanie do walki o milion dolarów i pas mistrzowski wagi lekkiej z zasiadającym na jej tronie A Sol Kwonem (21-10).

Zobacz także: Jon Jones z ogromnym uznaniem o Danielu Cormierze, faworyzuje go w rewanżu ze Stipe Miocicem

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej obaj zawodnicy stanęli oko w oko – i nie zabrakło emocji. Koreańczyk ruszył bowiem ostro na Francuza, a ten, cofnąwszy się kilka kroków, powiedział „pas”, odpychając twarz rywala.

Znany nad Wisłą z potyczek pod sztandarem KSW z Mateuszem Gamrotem – doznał wówczas ostatniej porażki w karierze – i Łukaszem Chlewickim – wygrał przez techniczny nokaut – Tarzan znajduje się na fali sześciu zwycięstw przed czasem. Ostatnią pieczęć na drodze do walki o milion dolarów postawił trzy miesiące temu, spektakularnie nokautując sparingpartnera Khabiba Nurmagomedova, Shamila Zavurova.
Dla A Sol Kwona sobotnie starcie będzie powrotem do akcji po ponad 2,5-letniej przerwie.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Rozdający karty

    15 maja 2019 at 22:30

    Nie słychać żeby Barnaoui coś mówił do niego

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply