„Nigdy w życiu nie dałem tak słabej walki” – Jose Aldo zabiera głos po porażce z Alexandrem Volkanovskim

Jose Aldo przerwał medialną ciszę bezbarwnej w swoim wykonaniu i przegranej walce z Alexandrem Volkanovskim podczas gali UFC 237.

Starcie z Alexandrem Volkanovskim podczas sobotniej gali UFC 237 w Rio de Janeiro miało stanowić dla Jose Aldo ostatnią przeszkodę na powrotnej drodze do rozgrywki mistrzowskiej w 145 funtach.

Zobacz także: Rose Namajunas rozważa zakończenie kariery po porażce z Jessicą Andrade

Okazało się jednak, że przeszkody tej w osobie taktycznie usposobionego i skutecznego w swoich poczynaniach Australijczyka Brazylijczyk sforsować nie był w stanie. Nie mając żadnego pomysłu na to, jak zaskoczyć Volkanovskiego, Aldo przegrał jednogłośną decyzją sędziowską.

Po walce Scarface nie udzielał wywiadów. Dziś natomiast zabrał głos na temat nieudanego występu, publikując krótkie oświadczenie na swoim profilu na Instagramie.
(…)

Nigdy w swoim życiu nie dałem tak słabej walki. Nie robię żadnych wymówek, bo to nie mój styl, ale wiem, na co mnie stać i znam swój talent. Nie odbieram zasług rywalowi, wykonał swoją pracę. Jestem zły na siebie samego i to na siebie zrzucam odpowiedzialność. Pozwoliłem, żeby tak to się potoczyło, nie walcząc tak, jak powinienem był. Teraz już po wszystkim, więc jedziemy dalej 👊🏽⭐️🥇

W kontrakcie z UFC 32-latkowi pozostała jeszcze tylko jednak walka. Przed sobotnią galą wspominał, że w razie porażki z Alexandrem Volkanovskim byłby zainteresowany super walką w umownym limicie wagowym lub w kategorii lekkiej, twierdząc nawet, że na oku ma już konkretnego rywala – ale nie zdradził jego nazwiska.

Czy natomiast przedłuży kontrakt z UFC, nie mając szans na starcie o pas mistrzowski w najbliższej przyszłości? Nie wydaje się to szczególnie prawdopodobne, ale pamiętajmy, że w przeszłości Scarface nie raz, nie dwa kończył już karierę.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. mak gregor

    13 maja 2019 at 20:58

    chyba zapomniałeś z MAK GREGOREM xD

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply