Tomasz Narkun i Scott Askham gotowi na powitanie Mameda Khalidova z powrotem w klatce KSW


Tomasz Narkun i Scott Askham zaproponowali swoje bitewny usługi powracającemu z półrocznej emerytury Mamedowi Khalidovowi.

Ledwie Mamed Khalidov zdanie zmienił, po sześciu miesiącach emerytury obwieszczając, że wraca do sportu, a już pojawili się chętni na przywitanie go w klatce – i to nie byle jacy.

Pełną gotowość na bój z Czeczenem wyrazili bowiem jego dwukrotny pogromca Tomasz Narkun oraz mistrz kategorii średniej Scott Askham.

Zobacz także: Świat reaguje na nokaut Jana Błachowicza na Luke’u Rockholdzie

Wiele ludzi pisze do mnie w prywatnych wiadomościach odnośnie tego, czy będzie trzecia walka z Mamedem Khalidovem. Ogarnęło wielkie poruszenie wszystkich fanów po tym, jak Mamed Khalidov postanowił powrócić do MMA, tak że kto wie. Stadion Narodowy? Trzecia walka z Narkunem? Narkun vs. Khalidov? Zobaczymy.

To będzie przyjemność powitać go po jego powrocie do klatki.! Zobaczymy czy do tego dojdzie! 🇵🇱

O ile zaproszenie do walki dla Khalidova wystosowane przez Żyrafę może nieco dziwić – wszak Berserker pokona już dwukrotnie czeczeńskiego zawodnika – tak Brytyjczyk od dawna garnie się w bitewne tany z reprezentantem Berkutu Arrachionu Olsztyn.
Ba, po sięgnięciu po pas mistrzowski wagi średniej podczas majowej gali KSW 49 – ubił w rewanżu Michała Materlę – Scott Askham sugerował nawet, że do jego starcia z Mamedem Khalidovem może dojść podczas przyszłorocznej gali KSW na Stadionie Narodowym.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply