Bez kategorii

Henry Cejudo reaguje na zwycięstwo Artema Lobova, kąsa Wasyla Łomaczenko – dostaje odpowiedź

W reakcji na zwycięstwo Artema Lobova z Pauliem Malignaggim Henry Cejudo posłał medialnego kuksańca… Wasylowi Łomaczence.

Dwa miesiące temu, gdy Wasyl Łomaczenko zdemolował obowiązkowego pretendenta Anthony’ego Crollam broniąc pasów mistrzowskich wagi lekkiej WBO i WBA, Conor McGregor zaprosił ukraińskiego wirtuoza boksu do oktagonu UFC, sugerując, że powinien stanąć w szranki z mistrzem wagi muszej Henrym Cejudo.

Zobacz także: Khabib wyjaśnia, dlaczego zwycięstwa nie cieszą go już tak bardzo jak kiedyś

Najwyraźniej nie umknęło to Posłańcowi, który w międzyczasie do swojej kolekcji dołożył też tytuł mistrzowski 135 funtów.

Odnosząc się bowiem do wczorajszego zwycięstwa Artema Lobova z Pauliem Malignaggim w walce na gołe pięści, Amerykanin przesłał pod adresem Ukraińca medialny przytyk.

Artem Lobov (13-15 MMA), były zawodnik UFC wygrywa jednogłośnie z Pauliem Malignaggim (36-8 boks), byłym mistrzem świata. Co zatem mistrz olimpijski i champ-champ UFC zrobiłby z bokserem Wasylem Łomaczenko?

Długo na odpowiedź – krótką ale konkretną – Ukraińca nie trzeba było czekać.

Wasyl Łomaczenko od wielu lat flirtuje medialnie z MMA, ale nikt tych flirtów nie bierze na poważnie. Ostatnio Loma pokazał nawet, jak radzi sobie z kopnięciami.

https://www.instagram.com/p/By-cKxkin6w/
Tymczasem po zwycięstwie z Marlonem Moraesem, którym zapewnił sobie drugi pas mistrzowski, Henry’ego Cejudo czeka dłuższy rozbrat z oktagonem. Poddał się bowiem operacji naderwanego mięśnia podłopatkowego i do akcji powróci nie wcześniej niż w grudniu.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Back to top button