Bare Knuckle FC

Artem Lobov w walce na gołe pięści pokonał Pauliego Malignaggiego – najlepsze akcje (VIDEO)

W długo wyczekiwanej walce na gołe pięści podczas gali Bare Knuckle FC 6 Artem Lobov pokonał na punkty Pauliego Malignaggiego.

W walce wieczoru gali Bare Knuckle FC 6 w Tampa na Florydzie Artem Lobov pokonał faworyzowanego Pauliego Malignaggiego.

Lobov trafia na otwarcie walki. Klincz, ale szybko przerwany. Dobre akcje Malignaggiego, który przepuszcza ataki Lobova odpowiadając własnymi. Rosjanin trafia, ale chwilę potem Amerykanin odpowiada. Malignaggi dobrze kontroluje dystans, utrzymuje się z dala od rąk szarżującego rywala.

Lobov rozpoczyna drugą rundę od dobrych uderzeń na korpus, ale szybko inkasuje serię kontr od zwinnego Malignaggiego. Z czasem to Amerykanin gnębi korpus Rosjanina szybkimi prostymi. Lobov trafia, pojawia się rozcięcie na twarzy Malignaggiego. Paulie dosięga Artema dwoma ślicznymi kontrami.

Artem szuka mocnego prawego na otwarcie trzeciej rundy, ale Paulie szybszy, sprawniejszy. Amerykanin dobrze kontroluje poczynania rywala pracą na nogach. Kąsa szybkimi lewymi w kontrach. Lobov próbuje natomiast ostrych sierpów, ale raz za razem pruje powietrze. W końcu jednak dosięga boksera po zmianie pozycji.

Obaj trafiają na otwarcie rundy czwartej. Ostra szarża Lobova, seria uderzeń dochodzi celu! Klincz, Artem rozpuszcza ręce! Rosjanin wyraźnie agresywniejszy, naciera jak zły. Wiele z uderzeń pruje powietrze z uwagi na dobrą pracę na nogach Malignaggigo, który przemyca też kilka szybkich kontr, ale Amerykanin nie będzie tej rundy wspominał miło.

https://twitter.com/GIFsZP/status/1142642755648282624

Lobov od początku ostatniej rundy idzie ostro, ale Malignaggi wymanewrowuje go pracą na nogach. W końcu jednak Rosjanin wpada w klincz z lewym na korpus. Malignaggi stara się kontrolować dystans, kąsać rywala szybkim lewym. Rosjanin agresywniejszy, co i rusz rozpuszcza sierpy, choć większości Amerykanin unika pracą na nogach.

Po zakończeniu walki obaj zawodnicy padają sobie w ramiona.

https://twitter.com/GIFsZP/status/1142642460264452096

Ostatecznie sędziowie wskazali na Artema Lobova w stosunku 3 x 48-47.

https://twitter.com/Fightbrk/status/1142645079728906247

W wywiadzie po walce gadatliwy Amerykanin nie zgodził się z decyzją, twierdząc, że zainkasował tylko jedno czyste uderzenie na przestrzeni całego starcia. Ocenił, że kontrolował walkę, regularnie lewym kontrując ofensywne zapędy Rosjanina. Zasugerował też możliwe złamanie prawicy. Do akcji wracać nie zamierza, podkreślając, że ma już na karku 38 lat.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Back to top button