Khabib Nurmagomedov reaguje na skrócenie zawieszeń Zubairy Tukhugova i Abubakara Nurmagomedova

Mistrz kategorii lekkiej Khabib Nurmagomedov nie ukrywał zadowolenia ze skrócenia zawieszeń dla swoich kompanów, Zubairy Tukhugova i Abubakara Nurmagomedova.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Khabiba Nurmagomedova na wiadomość o zredukowaniu przez Stanową Komisję Sportową w Nevadzie o 35 dni rocznych zawieszeń Abubakarowi Nurmagomedovowi i Zubairze Tukhugovowi za ich udział w awanturze rozpętanej przez Dagestańskiego Orła po gali UFC 229 w Las Vegas.

Zobacz także: Maciej Kawulski zdecydowanie o przyszłości Mateusza Gamrota

OFCIAJLNIE! Stanowa Komisja Sportowa w Nevadzie wydawała werdykt w sprawie Zubairy Tukhugova i Abubakara Nurmagomedova, redukując ich zawieszenie o 35 dni – a więc Zubaira i Abubakar mogą walczyą na UFC 242 w Abu Zabi!

Jesteśmy gotowi i nadchodzimy. Dream Team i prawdziwa Rodzina ☝️

Khabib Nurmagomedov od dawna łączony był medialnie z występem na gali UFC 242 w Abu Zabi. Problemem jednak było roczne zawieszenia Abubakara i Zubairy, które dobiegały końca dopiero 6 października, podczas gdy gala w Dubaju odbędzie się 7 września. Dagestański Orzeł zapewniał natomiast wcześniej, że jego noga nie stanie w oktagonie, dopóki jego dwaj kamraci będą zawieszeni.
Skrócenie zawieszenia Tukhugova i Nurmagomedova do 2 września otwiera mistrzowi – oraz tejże dwójce – drogę do występu w Abu Zabi. Rywalem Dagestańskiego Orła będzie najprawdopodobniej tymczasowy mistrz Dustin Poirier.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply