„Pojawiły się 2-3 oferty walk” – Mateusz Gamrot otrzymał propozycje z innych organizacji po zwakowaniu pasów KSW


Mateusz Gamrot zdradził, że po zwakowaniu pasów mistrzowskich KSW otrzymał kilka ofert z innych organizacji.

Nieco ponad miesiąc temu podwójny mistrz KSW Mateusz Gamrot wywołał nie lada poruszenie na nadwiślańskiej scenie MMA, obwieszczając, że wraz z zakończeniem kontraktu z KSW zwakował też pasy mistrzowskie.

Zobacz także: Martin Lewandowski nie był zdziwiony drugą porażką Ariane Lipski w UFC

Bardziej to była impulsowa, spontaniczna decyzja, bo od zdobycia drugiego pasa nie trwało to zbyt długo.

– powiedział w najnowszym wywiadzie z Szymonem Łabackim z MMA Kalendarz Gamer, nawiązując do zwakowania tytułów.

Było tak, jak wspominałem już wcześniej. Nie chciałbym się powtarzać. Nałożyły się na to pewne kwestie – dlatego podjąłem taką decyzję a nie inną, ale nie jest to definitywna decyzja. To znaczy, w tym sensie, że nie odchodzę z MMA na dobre. Po prostu muszę zrobić przerwę, ale na pewno wrócę.

Szybko do rewelacji kudowianina odnieśli się szefowie KSW, zapewniając, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej – tj. kontrakt Gamera nadal obowiązuje. Nie wdawali się co prawda w szczegółowe zapisy kontraktowe, ale w nieszczególnie zawoalowany sposób dali do zrozumienia, że Mateusz nadal jest formalnie mistrzem.

Tymczasem okazuje się, że ogłoszenie zwakowania pasów przez Mateusza Gamrota nie umknęło innym organizatorom, którzy spróbowali wykorzystać okazję na pozyskanie jego usług.

Tak, właśnie śmieszne jest to, że po tej informacji pojawiły się 2-3 oferty walk, aczkolwiek te oferty zawsze się pojawiały.

– powiedział Mateusz.

Nawet gdy wcześniej walczyłem na bieżąco w KSW, to też się pojawiały oferty, pomimo tego że wszyscy wiedzieli, że jestem związany z Federacją. Teraz też tak impulsowo poszła ta informacja i zaraz na dniach pojawiły się inne oferty.

Pojawiły się z polskich organizacji i z zagranicznych też się pojawiły. Nie chciałbym może wymieniać, ale z polskich organizacji i z zagranicznych też.
Gamrot podkreślił, że w jego imieniu rozmowy z KSW prowadzi menadżer, z którego pracy jest zresztą bardzo zadowolony.

Obecnie przygotowuje się do Mistrzostw Świata ADCC, które odbędą się we wrześniu w Los Angeles. Chciałby powrócić z nich z medalem.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

4 Comments

 1. Torpedo

  25 czerwca 2019 at 20:34

  „pojawiły się 2-3 oferty walk”
  To dwie, czy trzy? To nie jest jakoś dużo liczenia Mateusz.

  Jedna rodzima firma FEN/Babilon i UFC/Bellator.

  Coraz bardziej się przekonuję, że to tylko dla podniesienia stawki i zostanie w KSW, bo nawet nie brał pod uwagę spróbowania się na wyższym poziomie.

 2. mlody

  26 czerwca 2019 at 00:09

  jqak nie pojdzie do ufc to strace szacunek

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply