UFC

Todd Duffee powraca – podpisał kontrakt na walkę

Niewyróżniający się szczególnym wyrachowaniem w oktagonowych bojach Todd Duffee powróci do walki podczas wrześniowej gali UFC on ESPN+ 16.

Niewidziany w akcji od czterech lat Todd Duffee (9-3) powraca do oktagonu. Niesłynący z korzystania z pomocy sędziów punktowych Amerykanin, którego wszystkie walki rozstrzygnęły się przed czasem, powróci do oktagonu podczas zaplanowanej na 14 września w Vancouver gali UFC on ESPN+ 16.

https://www.instagram.com/p/By6DsA6AMSK/

Jestem podekscytowany, mogą ogłosić, że podpisałem kontrakt na powrotną walkę w oktagonie UFC podczas gali UFC on ESPN+ 16, która odbędzie się 14 września w Vancouver. Podjarany! #ufc

Póki co nie wiadomo jednak, kto będzie rywalem Amerykanina.

Zobacz także: Daniel Cormier w szoku po skandalu w walce Głowacki vs. Briedis

Po raz ostatni 33-letni obecnie zawodnik był widziany w akcji w lipcu 2015 roku, padając pod ciosami Franka Mira. Później jednak dopadły go liczne problemy zdrowotne. Na początku 2017 roku wziął na domiar złego udział w wypadku samochodowym, podczas którego nabawił się kontuzji barku.

Do powrotu był przymierzany też w zeszłym roku, ale tym razem szyki pokrzyżowała mu zerwanie więzadła krzyżowego w kolanie.

Uzbrojony w nowego menadżera – a w zasadzie pierwszego, bo wcześniej radził sobie na własną rękę – w osobie egipskiego medialno-biznesowego giganta Aliego Abdelaziza, Todd Duffee wierzy, że może stać się czołową postacią w wadze ciężkiej, o czym opowiedział w rozmowie z Jamesem Lynchem.
Część przygotowań do najbliższej walki spędzi w American Kickboxing Academy, niezwykle ceniąc sobie tamtejszą atmosferę i możliwość treningów z Danielem Cormierem czy Cainem Velasquezem.

Poniżej cały wywiad:

https://www.youtube.com/watch?v=jHu2fz8QwqU

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button