„Niech ktoś da mi namiar do tego starszego człowieka…” – Jorge Masvidal kpi z Conora McGregora


Jorge Masvidal podjął kolejną próbę sprowokowania Conora McGregora do walki.

Jorge Masvidal nie zaprzepaścił okazji na wysłanie medialnego kuksańca pod adresem Conora McGregora po tym, jak światło dzienne ujrzało nagranie z kwietnia tego roku, na którym Irlandczyk uderza w barze starszego jegomościa, niechętnego do skosztowania jego whiskey Proper Twelve.

Zobacz także: Nate Diaz wskazuje 3 zawodników, których styl walki robi na nim wrażenie

Niech ktoś da mi namiar do tego starszego człowieka. Zasługuje na porządnego kielicha whiskey zamiast tych popłuczyn, do wypicia których próbował zmusić go ten maluch #supernecessary @JohnnieWalkerUS

Gamebred, który znajduje się na medialnych Himalajach po spektakularnym 5-sekundowym nokaucie na Benie Askrenie podczas lipcowej gali UFC 239, od kilku tygodni zapraszał w oktagonowe tany właśnie Conora McGregora – nie zawsze w uprzejmy sposób. Ostatnimi jednak czasy odrobinę zmienił narrację, wychwalając Irlandczyka i zapewniając, że rozumie jego niechęć do zaakceptowania walki, jeśli nie odpowiadają mu warunki finansowe proponowane przez UFC.
Póki co nie wiadomo zatem, z kim Masvidal stanie w szranki w kolejnej potyczce, ale przed kilkoma dniami zdradził, że w grę wchodzi kilka opcji, z których każda powinna zadowolić najbardziej nawet wybrednych fanów.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply