Szaleństwo w Dagestanie po triumfie Khabiba Nurmagomedova – VIDEO

Dagestan oszalał, gdy cieszący się gargantuiczną popularnością Khabib Nurmagomedov obronił pas mistrzowski wagi lekkiej podczas gali UFC 242.

W walce wieczoru sobotniej gali UFC 242 w Abu Zabi Khabib Nurmagomedov wyśrubował swój nieskazitelny rekord do bajecznego 28-0, po raz drugi broniąc pasa mistrzowskiego wagi lekkiej. W pokonanym polu zostawił tym razem Dustina Poiriera, którego zmusił do poddania w trzeciej rundzie pojedynku.

Zobacz także: Khabib Nurmagomedov i Dana White wesprą działalność charytatywną Dustina Poiriera

Jak się okazało, transmisja z walki Dagestańskiego Orła w Programie Pierwszym rosyjskiej telewizji wykręciła świetne wyniki oglądalności. Ponadto Khabib został Rosjaninem z największą liczbą obserwujących na Instagramie, dystansując w tej klasyfikacji prezenterkę telewizyjną i piosenkarkę Olgę Buzovą.

Jego wiktoria wywołała też prawdziwe szaleństwo w Dagestanie. Na ulicach Machaczkały zapanował nieprawdopodobny chaos.
Mistrz nie ukrywa natomiast, że życie w blasku fleszy jest największą ceną, jaką płaci za swoje sukcesy. Wielokrotni opowiadał, że marzy mu się wyjście na ulicę czy do restauracji bez wzbudzania zainteresowania – delikatnie rzecz ujmując – ze strony fanów.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply