Doniesienia: Mamed zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych

Wedle doniesień RMF FM – póki co niezwykle skąpych – były mistrz KSW Mamed K. został zatrzymany na Warmii i Mazurach.

Sensacyjne, choć póki co skąpe doniesienia z rana – wedle informacji RMF24.pl, ikona nadwiślanśkiego MMA Mamed K. został zatrzymany na Warmii i Mazurach przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych.

Wedle doniesień, chodzi o „sprawę legalizacji kradzionych samochodów”.

Zobacz także: Tony Ferguson z ostrą odpowiedzią na sugestie Dany White’a o zestawieniu rewanżu z Donaldem Cerrone

Czeczen miał zostać zatrzymany na zlecenie Centralnego Biura Śledczego Policji i Prokuratury na Warmii i Mazurach przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych.

W rozmowie z portalem tvp.info rzeczniczka PK prok. Ewa Bialik potwierdziła fakt zatrzymania mężczyzny.
Na polecenie prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali Mameda K. w sprawie paserstwa luksusowych samochodów.

– powiedziała portalowi tvp.info rzeczniczka Prokuratury Krajowej.

W toku postępowania prokurator Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach ustalił, że pojazdy były nabywane na terenie Czech. Wśród luksusowych samochodów znajdowały się takie pojazdy jak Porsche Panamera, Range Rover Evoque, BMW M6, BMW serii 7.

Po doprowadzeniu do prokuratury zatrzymany usłyszy zarzuty. Prokurator podejmie wówczas decyzję w sprawie możliwych środków zapobiegawczych.

Czeczeński zawodnik zakończył sportową karierę w grudniu ubiegłego roku po drugiej porażce z Tomaszem Narkunem. Od dłuższego czasu do powrotnego boju zachęca go między innymi nowy mistrz wagi średniej KSW Scott Askham, ale Czeczen kilka dni temu stwierdził, że nie jest tym starciem zainteresowany – ani w ogóle powrotem do rywalizacji.

*****

„Weszli siłowo do domu…” – Policja publikuje nagranie z zatrzymania Mameda K. (VIDEO)

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

11 Comments

 1. Haha

  11 czerwca 2019 at 10:29

  XD

 2. TYTUS

  11 czerwca 2019 at 11:20

  Za furki to słabo. Za Uran to by było coś

 3. Prokuratura w erze kamienia

  11 czerwca 2019 at 11:43

  Normalnie byłbym negatywnie nastawiony do niewinności Mameda, ale potem co odwalili z Materlą to powątpiewam w prace prokuratury co do mma…
  W ogóle Mamed ma mnóstwo hajsu jak na polskie warunki z walk i teraz filmu, może trenować innych jest ustawiony, bez sensu bawić w paserstwo
  Czy znowu dlatego, że walczy w klatce nasza prokuratura bedzie uprzedzona? Zobaczymy wiec nie stawiam wyroków tym razem

  • TYTUS

   11 czerwca 2019 at 11:57

   Myślisz że działania Prokuratury to wynik uprzedzeń , zacofania lub trwania w erze kamienia łupamego ??

   • Kle

    11 czerwca 2019 at 12:48

    Ostatnio głośna jest sprawa pewnego rapera, przyglądając się jej bliżej stwierdzenia o erze kamienia bronią się praktycznie same

   • Prokuratura w erze kamienia

    11 czerwca 2019 at 13:08

    TYTUS, tak, oczywiście, większość spraw jest raczej sensowna, ale żyjemy w kraju gdzie bez tłumaczenia się skarbówka może Ci zablokować finabse firmy i doprowadzić do bankructwa, możesz byc przetrzymywany 9 miesięcy w areszcie bo tak, albo skazany na 18 lat jak Tomek Komenda, bo jest presja na prokuraturę by postawić zarzuty

    Co mówił Materla, że był w areszcie bo jakiś były gangster, obecnie „z zawodu świadek” powiedział, że handlował narkotykami. W końcu go nie skazali więc skłaniam się by mu wierzyć
    Wystarczy jeden zły człowiek w złym miejscu i stajesz przed ścianą wymiaru w teorii sprawiedliwości na którą mic nie poradzisz
    Nie musi cała prokuratura mieć uprzedzenia, wystarczy jedna osoba momentami :/

    • TYTUS

     11 czerwca 2019 at 13:52

     Miałem coś INNEGO na myśli. Mianowicie ,że powodem nie jest zacofanie /era kamienia a raczej CELOWOŚĆ DZIAŁANIA i trwanie w postkomunistycznym systemie UKŁADÓW i UKŁADZIKÓW. Tu się nigdy nic nie zmieni w systemie niesprawiedliwości.

  • maerkx

   11 czerwca 2019 at 14:10

   Co z tego, że ma mnóstwo hajsu? Każdy chce mieć więcej.
   A co odwalili z Materlą? Po prostu w Polsce większość przestępców jest bezkarnych. Przecież raczej to nie jest żadna tajemnica, że większość starej gwardii z polskiego mma jest/było umoczonych w takie sprawy.

  • Tpp

   11 czerwca 2019 at 14:32

   Przecież każdy kto działa nielegalnie ma zawsze na boku legalny biznes jako przykrywka… A im większa rozpoznawalność i legalne dochody tym właśnie większa szansa na tuszowanie kasy z nielegalnych źródeł. 90% polskiej sceny MMA tak działa. Myślisz, że żyją tylko z 1-2 walk w roku na KSW i treningów personalnych?

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply