„Weszli siłowo do domu…” – Policja publikuje nagranie z zatrzymania Mameda K. (VIDEO)

Policja Śląska opublikowała nagranie z dzisiejszego zatrzymania Mameda K. na Warmii i Mazurach.

Dziś rano gruchnęły doniesienia o zatrzymaniu byłego mistrza KSW Mameda K.. Na stronie internetowej Policji Śląskiej pojawiło się tymczasem więcej informacji o zatrzymaniu a także krótkie nagranie z akcji.

Zobacz także: Tony Ferguson z ostrą odpowiedzią na sugestie Dany White’a o zestawieniu rewanżu z Donaldem Cerrone

Zatrzymania dokonano dzisiaj wczesnym rankiem w jednej z miejscowości pod Olsztynem. Ma ono związek ze sprawą paserstwa luksusowych samochodów, którą prowadzi Śląski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Katowicach. To piąte zatrzymanie w tej prowadzonej od stycznia 2018 roku sprawie.

Policjanci wspierani przez funkcjonariuszy Biura Operacji Antyterrorystycznych weszli siłowo – między innymi wybili szyby – do domu zawodnika o godzinie 6:00. Śledczy zabezpieczyli wartościowe przedmioty, które – jak czytamy – „mogą pochodzić z przestępstw”. Dziś Mamed ma zostać przekonwojowany do Katowic.

Najprawdopodobniej w środę prokurator podejmie decyzję w sprawie podjęcia możliwych środków zapobiegawczych.

Poniżej nagranie z zatrzymania.
*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

3 Comments

 1. Ronaldinho

  11 czerwca 2019 at 17:49

  Strasznie słaba akcja moim zdaniem, jeśli już tak zależało im na pokazówce, to myślę, ze nadal mogli to inaczej rozegrać niż wchodząc do domu z dwójką dzieci w ten sposób, a jeśli ponownie podstawą ku temu były zeznania skruszonej koronki, to nic tylko się pakować.

 2. nigga69

  12 czerwca 2019 at 08:35

  Nie no ja juz jestem slepy wszystko widze rozmazane :O

 3. Bizon

  12 czerwca 2019 at 09:08

  Żenada ta akcja!

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply