BellatorKSWPolskie MMA

„Pora na poważne pieniądze a nie marne grosze” – Norman Parke grozi KSW, chce walczyć z Pitbullem w Bellatorze

Norman Parke stawia sprawę jasno w sprawie swojej kolejnej walki – chce stanąć w szranki z Patricio Freire pod flagą Bellatora.

Przed kilkoma dniami nowy tymczasowy mistrz kategorii lekkiej KSW Norman Parke, który podczas jubileuszowej gali KSW 50 w Londynie wypunktował Marcina Wrzoska, obwieścił, że w kolejnej walce chce skrzyżować rękawice z podwójnym mistrzem Bellatora – wag piórkowej i lekkiej – Patricio Freire.

Zobacz także: Wersja 2.0 nadchodzi? Conor McGregor publikuje migawki ze sparingu

Nieszczególnie być może zadowolony z braku progresu w temacie, Stormin raz jeszcze nie pozostawił wątpliwości co do swoich dalszych planów.

Chcę walczyć z mistrzem Bellatora. Możemy to zrobić? Mogę z nim walczyć w Stanach Zjednoczonych na gali Bellatora. Została mi w kontrakcie jedna walka, a potem wiecie, co się stanie. Pora na 💰💰💰

Na tym nie koniec, bo Irlandczyk z Północy dał też jasno do zrozumienia, co sądzi o gaży w KSW, wywołując też Pitbulla bezpośrednio do walki.

Pora na poważne pieniądze a nie marne grosze. Numer 1 wagi lekkiej w Zjednoczonym Królestwie, żadnego podrabianych gówien. Patricio Pitbull, chcę walczyć z tobą w Bellatorze.

Brazylijczyk powróci do akcji już w sobotę, w walce wieczoru gali Bellator 228 w Inglewood stając w szranki z Juanem Archuletą w ramach pierwszej rundy Grand Prix wagi piórkowej.

Norman Parke tymczasem po zakończeniu pojedynku z Polskim Zombie obiecał Polakowi rewanż, podczas gdy o swoją szansę upomina się też Marian Ziółkowski. Co na to Stormin?

Marian miał ciężką kontuzję kolana, a dwa tygodnie później wrócił do treningu… Plus nie widziałem prześwietlenia jego kolana ani niczego takiego. Może więc poczekać w kolejce. Pytałem o rewanż z Zombie, ale Martin powiedział, że nie teraz. Bellator ma wysoko sklasyfikowanych rywali, z którymi chcę się zmierzyć.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button