Sean O’Malley, Marvin Vettori, Nicco Montano i Augusto Mendes zawieszeni na 6 miesięcy

Sean O’Malley, Marvin Vettori i Augusto Mendes mogą powrócić już do oktagonu, natomiast Nicco Montano będzie musiała poczekać do maja.

Amerykańska Agencja Antydopingowa (USADA) poinformowała o 6-miesięcznych zawieszeniach, jakimi zostali ukarani Sean O’Malley, Marvin Vettori, Augusto Mendes oraz Nicco Montano.

W organizmach całej czwórki wykryto w zeszłym roku Ostarynę.

Zobacz także: Rekordowe statystyki Michała Oleksiejczuka w Petersburgu
6-miesięczne zawieszenie byłej mistrzyni wagi muszej dobiegnie końca 15 maja, natomiast zawieszenia O’Malleya, Vettoriego i Mendesa już się zakończyły i mogą oni powrócić do oktagonu.

Wojujący w kategorii koguciej i szykowany na kolejną gwiazdę organizacji Sean O’Malley (10-0) ma za sobą dwa zwycięstwa w oktagonie.

Rywalizujący w wadze średniej Marvin Vettori (12-4-1) był już widziany pod sztandarem amerykańskiego giganta pięciokrotnie – dwa razy wygrywał, dwa razy przegrywał, raz remisował.

Natomiast koguci Augusto Mendes (6-2) wygrał jedną z dotychczasowych trzech walk w oktagonie.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. TYTUS

    24 kwietnia 2019 at 00:32

    Hurtowo już ich biorą na SARM-ach.
    Nie to co TJ-a

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply