ONE FC

Kleber Koike Erbst z kolejną walką – wraca do Japonii

Kleber Koike Erbst znalazł nową przystań – brazylijski Japończyk powróci do akcji podczas wrześniowej gali ONE Japan Series w Tokio.

Były mistrz wagi piórkowej KSW Kleber Koike Erbst (24-5-1) wystąpi w walce wieczoru gali ONE Japan Series: Road to Century, która odbędzie się 1 września w Tokio. Jego rywalem będzie Akiyo Nishiura (14-8-1).

https://twitter.com/MikeLovesTacosX/status/1154184702980435968?s=20

Dla 29-letniego Klebera Koike Erbsta będzie to pierwsza walka od grudnia ubiegłego roku, gdy podczas gali KSW 46 przegrał jednogłośną decyzją w starciu o pas wagi piórkowej z Mateuszem Gamrotem.

Zobacz także: Martin Lewandowski grozi Mateuszowi Gamrotowi odebraniem pasa

Starszy od niego o sześć lat Akiyo Nishiura w formule MMA ostatnio walczył w październiku 2017 roku, podczas gali RIZIN pokonując na punkty Andy’ego Souwera. Ostatnimi czasy wojował natomiast pod flagą organizacji Ganryujima.

Gala odbędzie się przy współpracy organizacji ONE Championship, Pancrase oraz Shooto, na zasadach której mistrzowie dwóch ostatnich uzyskają możliwość przejścia pod sztandar dowodzonego przez Chatriego Sityodtonga azjatyckiego giganta.
Na szali walki Koike z Nishiurą znajdzie się też najprawdopodobniej występ podczas gali ONE Championship: Century, która odbędzie się 13 października w Tokio.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

  1. Akiyo ostatnią walkę przed czasem wygrał w 2010r, z kolei przegrywał tylko decyzjami ale z kimś takim jak Koike nie miał okazji się mierzyć. Obstawiam jednak poddanie w pierwszej rundzie.

Dodaj komentarz

Back to top button