Jessica Andrade obrabowana w Brazylii przez uzbrojonych rabusiów

W Brazylii bez zmian – tym razem ofiarą bandytów padła zasiadająca na tronie 115 funtów Jessica Andrade.

Świeżo upieczony mistrzyni kategorii słomkowej Jessica Andrade została obrabowana w Niterói w stanie Rio de Janeiro.

Jak donosi portal AGFight.com.br, o świcie w środę do zawodniczki i jej „żony” Fernandy podeszło dwóch uzbrojonych mężczyzn. Kobiety nie stawiały żadnego oporu, który mógłby narazić je na jeszcze większe niebezpieczeństwo. Bandyci zabrali Andrade samochód Hondę HRV oraz telefon komórkowy.

Zobacz także: trener ujawnia, jak Khabib Nurmagomedov zainwestował pieniądze z walki z Conorem McGregorem

Fernanda opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym stwierdziła, że obie czują się dobrze.

Póki co nie wiadomo nic o miejscu pobytu bandytów. Auta nie odnaleziono.

Niespełna trzy tygodnie temu Jessica Andrade sięgnęła po pas mistrzowski kategorii słomkowej, podczas gali UFC 237 brutalnym slamem nokautując Rose Namajunas.

Ostatnimi czasy w Kraju Kawy nie brakuje mniej lub bardziej mrożących krew w żyłach wydarzeń z zawodnikami MMA w tle lub też w roli głównej.
Kilka miesięcy temu Polyana Viana powstrzymała rabusia, który chciał ją okraść. W kwietniu były zawodnik UFC Rodrigo Goiano de Lima został zamordowany przez kierowcę Ubera, a były trener Andersona Silvy Diogenes Assahida zaatakował na ulicy i pobił swojego podopiecznego. Wreszcie kilka dni temu Alex Oliveira miał pobić – bo jego menadżer temu zaprzecza – swoją byłą żonę.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

3 Comments

 1. Rob

  30 maja 2019 at 23:42

  chciałoby się napisać dzicz, ale w Polsce jest bardzo podobnie, z zawodnikami mma w roli głównej.

  • TYTUS

   31 maja 2019 at 16:22

   Co za bzdura !!! Porównujesz jeden z najbardziej spokojnych regionów na świecie , karnych a wręcz zastraszonych Polaków do dzikich regionów Ameryki południowej gdzie nie rządzi prawo tylko siła i przemoc.

 2. Tomek W

  31 maja 2019 at 14:41

  Nie, nie jest podobnie. Dla porównania poniżej dane dotyczące zabójstw w UE:
  https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php?title=File:Intentional_homicides,_2016_(police-recorded_offences_per_100_000_inhabitants).png

  oraz dane dotyczące Brazylii:
  https://www.pch24.pl/brazylia–plaga-zabojstw-i-gwaltow–te-statystyki-wstrzasnely-krajem,62129,i.html

  Nie wiem skąd w Tobie potrzeba wydawania takich niesprawiedliwych opinii. Ale jeśli chcesz zobaczyć te „podobieństwa” to kup bilet i pojedź na tydzień do Brazylii. Jestem ciekawy jak wtedy będzie brzmieć Twoja opinia, gdy zobaczysz na własne oczy coś więcej niż tylko wybrane urywki z karnawału w Rio.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply