UFC

„Wiesz, że jestem największą gwiazdą dywizji” – Cruz, Garbrandt i Faber odpowiadają na wyzwanie Henry’ego Cejudo

Dominick Cruz, Urijah Faber i Cody Garbrandt odpowiedzieli za zaproszenie w oktagonowe tany wystosowane im przez nowego podwójnego mistrza Henry’ego Cejudo.

Powróciwszy z dalekiej podróży i ubiwszy Marlona Moraesa w trzeciej rundzie walki wieczoru gali UFC 238 w Chicago, podwójny już wtedy mistrz UFC i mistrz olimpijski Henry Cejudo ogłosił się największym zawodnikiem w historii sportów walki.

Zobacz także: „Dwóch na, ku*wa, pięćdziesięciu” – Nate Diaz o kulisach awantury z Khabibem Nurmagomedovem

Następnie zażądał dodatkowych pieniędzy, przedstawiając też sternikowi amerykańskiego giganta swoją listę życzeń, jeśli chodzi o kolejne starcia. Znaleźli się na niej byli mistrzowie 135 funtów Dominick Cruz i Cody Garbrandt oraz Urijah Faber.

Cała trójka długo nie kazała na siebie czekać z komentarzem do wyzwania ze strony Posłańca.

Szanuję cię.

– powiedział Cruz do Cejudo w studio po gali (za MMAJunkie.com).

Wyzwanie mnie do walki po zdobyciu drugiego pasa to prawdopodobnie dobry moment, aby pokazać pewność siebie. Ma to sens. Wykaraskam się z kontuzji ramienia i jeśli dasz mi wtedy szansę, będzie to dla mnie zaszczytem.

Szybko w mediach społecznościowych do tematu odnieśli się też The California Kid i No Love.

https://www.instagram.com/p/Byeguk5g-sf/

Co za walka! Gratulacje, Henry Cejudo. Nadal pamiętam naszą rozmowę sprzed 10 lat 🤔

Gratulacje, Henry Cejudo. Dobre wyzwanie, wiesz, że jestem największą gwiazdą w dywizji. Wkrótce wracam na szczyt 💪🏼💪🏼

Urijah Faber pozostaje jedynym zawodnikiem z wyżej wymienionej trójki, który jest gotowy do walki, choć ma już zestawione starcie z Rickym Simonem.

Dominick Cruz, który nie wygrał walki od trzech lat, nadal boryka się z kontuzją, podczas gdy Cody Garbrandt – znokautowany w trzech ostatnich starciach – nie spieszy się z powrotem.
Dopytany o zawodników wymienionych przez Henry’ego Cejudo, sternik UFC Dana White podsumował podczas konferencji prasowej po gali temat krótko. O Faberze stwierdził, że jest „stary”, o Cruzie, że „kontuzjowany”, a na Garbrandta wzruszył tylko ramionami.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button