UFC

„Została mi jeszcze jedna sesja cardio” – Colby Covington zaprosił trzy damy na scenę podczas otwartego treningu (VIDEO)

Colby Covington nie zawiódł podczas krótkiego ale nafaszerowanego żenadą jak wielkanocna baba rodzynkami treningu medialnego przed sobotnią galą UFC on ESPN 5.

Tytuł króla cringe’u od dłuższego już czasu należy do podwójnego mistrza kategorii muszej i koguciej Henry’ego Cejudo, ale Colby Covington nie składa broni w walce o to zaszczytne trofeum.

Zobacz także: Jan Błachowicz dzielił szatnię z Jonem Jonesem podczas gali UFC 239

W drodze do sobotniej gali UFC on ESPN 5 w Newark, gdzie w walce wieczoru skrzyżuje rękawice z Robbiem Lawlerem, Chaos zawiesił Posłańcowi poprzeczkę bardzo wysoko. Podczas otwartego treningu obwieścił bowiem, że nie czuje odpowiedniej energii ze strony fanów, na co remedium miały okazać się trzy „przypadkowo” wypatrzone przez niego w tłumie niewiasty, które postanowił zaprosić na scenę.

Chwilę potem Colby obwieścił, że ma do zrobienia jeszcze jedną sesję cardio przed wysłaniem Robbiego Lawlera na emeryturę, opuszczając scenę w towarzystwie rzeczonych dam.
*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button