UFC

„Kocham was wszystkich!” – Conor McGregor wspomina galę UFC w Polsce

Byłemu podwójnemu mistrzowi UFC Conorowi McGregorowi zebrało się na wspominki – miłe sercu nadwiślańskich fanów MMA.

Może i w oktagonie bywa ostatnimi czasy bardzo rzadko, a jego zwycięstwa są już reliktem zamierzchłej przeszłości – bo w takich kategoriach można w MMA postrzegać prawie trzy lata – ale w mediach Conor McGregor nadal bryluje. A to kogoś wyśmieje, a to pochwali, wszystko to przeplatając i łącząc z promocją swojej whiskey Proper Twelve.

Tym razem Irlandczyk przemycił kilka ciepłych słów pod adresem… polskich fanów! No, może nie tylko polskich, ale nawiązał akurat do gali UFC Fight Night 118, która odbyła się w październiku 2017 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Ciesząc się atmosferą zaraz przed usadowieniem się na swoim miejscu podczas UFC Poland. Kilka starć przed tym, jak do walki wyszedł mój klubowy kolega.
Kocham tę grę i pełnych pasji fanów! Pamiętajcie, że bez was – fanów – nikt z nas nie miałby tej pracy, którą mamy! Kocham was wszystkich! Dziękuję ❤️

Zobacz także: Marcin Różalski wyjaśnia, dlaczego polskie gwiazdy przegrywają w KSW

Conor McGregor pojawił się w Ergo Arenie, aby wspierać swojego klubowego kolegę Artema Lobova, który przegrał jednak jednogłośną decyzją sędziowską z Andre Filim.
Irlandczyk zawitał do areny w trakcie starcia poprzedzającego ten pojedynek pomiędzy Salimem Touahrim i Warlleyem Alvesem.

O powrocie Conora McGregora do akcji póki co niewiele wiadomo. Spekuluje się, że do oktagonu może zawitać ponownie na początku jesienie, ale brak szczegółów w temacie.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button