„Przed Janem bardzo trudne zadanie, ale…” – Michał Materla o walce Błachowicz vs. Rockhold


Jeden z pionierów polskiego MMA Michał Materla wypowiedział się na temat pojedynku Jana Błachowicza z Luke’iem Rockholdem.

Prawdopodobnie nie ma na świecie zawodnika, który lepiej niż Michał Materla znałby bohaterów cieszącego się ogromnym zainteresowaniem nad Wisłą starcia pomiędzy Janem Błachowiczem i Luke’iem Rockholdem, którzy pójdą w oktagonowe tany podczas dzisiejszej gali UFC 239 w Las Vegas.

Zobacz także: Jan Błachowicz zdradza, z czego drwił Luke Rockhold podczas staredownu

Cieszyńskiego Księcia szczeciński Berserker zna doskonale z polskiego podwórka, natomiast byłego mistrza wagi średniej UFC i Strikeforce z licznych wypraw do American Kickboxing Academy jeszcze z czasów, gdy Amerykanin tam właśnie szlifował formę.

I właśnie szczecinianin zabrał głos na temat ważnego dla układu sił w kategorii półciężkiej polsko-amerykańskiego starcia w Las Vegas.

Dużo mógł bym napisać o tych dwóch wojownikach bo znam ich jak mało kto . Ich mocne i słabe punkty . Pojedynek na tym poziomie to nie tylko kto jest silniejszy , szybszy ale przede wszystkim próba wciągnięcia przeciwnika w pułapkę . Przed @janblachowicz bardzo trudne zadanie ale niemożliwe nie istnieje ! Nie mogę się doczekać tego pojedynku ! @janblachowicz @lukerockhold #ufc229
Michał Materla był ostatnio widziany w akcji podczas majowej gali KSW 49, przegrywając przez nokaut rewanżowe starcie ze Scottem Askhamem, na szali którego znalazł się pas mistrzowski 84 kilogramów.

Broni jednak nie składa i zapowiada ciężką pracę, aby doprowadzić do trylogii.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply