UFC

Cain Velasquez zadebiutuje w pro-wrestlingu

Były mistrz kategorii ciężkiej UFC Cain Velasquez rozpocznie w sierpniu karierę w pro-wrestlingu.

Cain Velasquez wraca do gry – ale nie w oktagonie, a między linami w ramach pro wrestlingu.

Były mistrz kategorii ciężkiej UFC pojawił się wczoraj na konferencji prasowej mającej meksykańskie korzenie organizacji AAA, gdzie zapowiedziano jego debiutancki występ podczas zaplanowanej na 3 sierpnia w mieście Meksyk gali Triplemania XXVII.

Jak zapewnił Velasquez, nie chodzi o gościnne pojawienie się między linami – ale o prawdziwy występ, w którym wcieli się w pro-wrestlera obok zawodowców.

Jestem bardzo podekscytowany, mogąc wystąpić na Triplemanii XXVII, będąc ze wszystkimi meksykańskimi fanami, którzy zawsze mnie wspierali! Dziękuję Lucha Libre AAA za wielką szansę. Jestem naprawdę podekscytowany, że mogę być częścią Triplemanii XXVII.

Podczas konferencji prasowej położono też medialne fundamenty pod starcie byłego mistrza z trzema gwiazdami AAA – ale póki co nie wiadomo, z kim pójdzie w bój.

Reprezentant AKA od dłuższego czasu nie ukrywał, że jest wielkim fanem WWE – i kto wie, czy przygoda z AAA nie jest wstępem do kariery w WWE właśnie.
Jak donosi MMAFighting.com, w trakcie konferencji prasowej Velasquez zdradził też, że w kontrakcie z UFC pozostały mu „dwie lub trzy walki”.

W lutym 36-letni Amerykanin powrócił do oktagonu po 2,5-letniej przerwie, ale nie będzie tego występu wspominał miło. W walce wieczoru gali UFC on ESPN 1 ekspresowo padł pod ciosami Francisa Ngannou. Po gali zapewniał co prawda, że powodem porażki była kontuzja kolana, jakiej się nabawił, ale jego sierpniowe starcie w AAA może wskazywać na to, że jednak uraz nie okazał się szczególnie poważny.

*****

KSW 47 – echa sportowe i biznesowe

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button